18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Ludzie, ona ma dopiero 15 lat

Roxie Węgiel ofiarą zboczeńców. "Ale masz du*sko"

25.05.2020  12:46
Roxie Węgiel ofiarą zboczeńców. "Ale masz du*sko"
Roxie Węgiel ofiarą zboczeńców. "Ale masz du*sko" Fot: WOJCIECH STROZYK/REPORTER/East News

W czasie pandemii dzieci się nudzą, więc niekoncertująca i niechodząca do szkoły Roxie Węgiel postanowiła sobie urozmaicić dzień za pośrednictwem Instagrama.

Młoda wokalistka przeprowadziła sesję pytań i odpowiedzi na popularnej platformie społecznościowej. Węgiel odpowiedziała na kilka pytań zadanych przez fanów i fanki, a następnie pochwaliła się ilością wiadomości kierowanych w jej stronę.

I chociaż znakomita większość dotyczyła jej życia prywatnego (typu: "Jaki rodzaj herbaty lubisz najbardziej?"), to trafiło się kilka wyjątkowo chamskich i niesmacznych komentarzy w jej kierunku. 

Roksana Węgiel ofiarą internetowych zboczeńców

Wśród zalewu wiadomości w jej kierunku, mogliśmy przeczytać na Instastories m.in. "ale masz dupsko", a także "masz piękne cycki". Przypominamy, że Roksana Węgiel ma jedynie 15 lat, więc takie komplementy są wyjątkowo obrzydliwe i nie na miejscu - zwłaszcza jeżeli dopuściły się ich osoby pełnoletnie. 

roxie1
roxie2

logo Tu się dzieje