18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

stara malutka?

Roxie Węgiel skończyła 17 lat! A wygląda na 34

13.01.2022  07:59
Dzisiaj 17, jutro 34. Roksana Węgiel wygląda na dwa razy starszą
Dzisiaj 17, jutro 34. Roksana Węgiel wygląda na dwa razy starszą Fot: Instagram/Roxie_wegiel

17 to już dorosłość? Roksana Węgiel skończyła kolejny rok życia i kroczy dumnie ku osiemnastce. Dziecięca gwiazdka pochwaliła się zdjęciami z urodzin. Wygląda, jakby nagle bardzo mocno się postarzała...

Dziecięca gwiazdka Roksana Roxie Węgiel niewiele ma już wspólnego z dzieckiemi. Fakt, jej fanki (i fani) w większości długo jeszcze nie osiągną dojrzałości (oficjalna granica to lat 18), ona jednak dawno stała się niewyrośniętym dorosłym.

Gwiazdka zaczynała karierę jako mała dziewczynka, wchodząca dopiero w okres dojrzewania, nieświadoma tego, co ją czeka. Sława sprawiła, że choć dziś ma zaledwie 17 lat, jej kreacje sceniczne (i niesceniczne), fryzura czy makijaż mocno dodają jej wiosen.

Roksana Węgiel skończyła 17 lat

11 stycznia Roksana Węgiel skończyła 17 lat. Oczywiście wyprawiła urodzinową imprezę i zgarnęła całą górę prezentów od bliskich i fanów. Były wśród nich ramki i albumy z jej zdjęciami, bluzy, pudełka z giftami, a nawet... różaniec. Był też bukiet czerwonych róż i piękny tort. I ona, cała nie na bało, a na czarno, szczęśliwa, że jeszcze rok i oficjalnie stanie się dorosła.

Roxie oczywiście pochwaliła się w mediach społecznościowych całą masą zdjęć z urodzin, a w stories na Instagramie zamieściła także cały szereg filmików z odpakowywania prezentów.

Sweet 17:) Dziękuję za wszystkie życzenia i niespodzianki!

- napisała pod postem na Instagramie, a prezydent Andrzej Duda, który uwielbia lajkować zdjęcia nastolatek i konwersować z nimi w społecznościówkach, zostawił jej pod tym serduszko oznaczające "lubię to".

My zaś oglądamy te materiały i nie możemy pozbyć się wrażenia, że Roksana w ciągu ostatniego roku mocno się postarzała. Z szesnastolatki wskoczyła w... 34-latkę. Doprawdy, wygląda na dużo, dużo więcej niż ma w... legitymacji szkolnej.

Roksana Węgiel
Roksana Węgiel
Roksana Węgiel

logo Tu się dzieje