18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Węgiel dołożyła do pieca

Roxie przesadziła? Rozgogolony look na imprezie TVP

26.08.2021  08:20
Węgiel rozpala wyobraźnię na imprezie TVP. Wow, już nie jest dzieckiem!
Węgiel rozpala wyobraźnię na imprezie TVP. Wow, już nie jest dzieckiem! Fot: Artur Zawadzki/REPORTER/East News

Roxie Węgiel znów rozpaliła fanów i hejterów do czerwoności! Roksana zaprezentowała się w nowej odsłonie na prezentacji jesiennej ramówki TVP i to już NIE JEST DZIECKO! 16-latka, która została współprowadzącą "You can dance. Nowa generacja" pokazała się w stroju godnym dorosłej pieśniarki. Chcielibyśmy krzyknąć WOW, ale po prostu nas zatkało! To wciąż jeszcze nie diwa piosenki na miarę Górniak, raczej mała diwka, ale już robi gigantyczne wrażenie i przyćmiewa weteranki polskiej sceny.

Roksana Węgiel, zgodnie z piosenką „Anyone I want to be” może być kim chce. A teraz ewidentnie chce być dojrzałą kobietą. Podczas prezentacji jesiennej ramówki TVP lśniła najjaśniej wśród plejady gwiazd, pozując na niebieskiej ściance. Obok niej przewijały się takie tuzy rozrywki jak m.in. Marta Manowska, Ida Nowakowska, Rafał Brzozowski, Izabella Krzan, jednak to nastolatka skradła show i uwagę fotografów.

Roxie Węgiel czaruje i uwodzi na imprezie TVP.  Robi się z niej KUSICIELKA?

Węgiel ubrała się w krótki połyskujący top i spodnie do kompletu, eksponując idealny brzuch oraz flirtując dekoltem. Do tego założyła ciężkie buty oraz żakiet z imponującymi falbanami. Fryzura budziła skojarzenia z Arianą Grande lub Kasią Moś.

Na ściance Roxie pozowała zarówno solo, jak i w towarzystwie kolegi z "You can dance", Agustina Egurroli. Nie jest tajemnicą, że podczas udziału Roksany w "Dance Dance Dance" Agustin oceniał jej występy wyjątkowo surowo, za co niejednokrotnie go zresztą krytykowano – relacjonuje Pudelek.

Roksana nie dość, że lśniła na imprezie TVP kobiecym i uwodzicielskim lookiem, to jeszcze oczarowała wszystkich głosem. Uświetniła event swoim muzycznym występem. Tym samym to już jedna z najjaśniejszych gwiazd TVP, która z pewnością na "You can dance. Nowa generacja" się nie zatrzyma, a Jacek Kurski propozycji jej nie poskąpi. Chyba, że gwiazdka w porę zrozumie, w co się pakuje i zaśpiewa prezesowi "choć reguły znam, to nie moja gra...".  A może po prostu uznała, że pracując w mediach publicznych KORONA jej z głowy nie spadnie?

Węgiel rozpala wyobraźnię na jesiennej ramówce TVP
Węgiel rozpala wyobraźnię na jesiennej ramówce TVP Fot: Pawel Wodzynski/East News
Węgiel rozpala wyobraźnię na jesiennej ramówce TVP
Węgiel rozpala wyobraźnię na jesiennej ramówce TVP Fot: Pawel Wodzynski/East News
Roksana Węgiel prezentuje się jak wyzywająca kobieta na jesiennej ramówce TVP
Roksana Węgiel prezentuje się jak wyzywająca kobieta na jesiennej ramówce TVP Fot: TRICOLORS/East News
Czytaj także
Przeczytaj więcej