18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Kiedy? Ona ma 14 lat!

Roxie Węgiel uciekła z domu? "Grube akcje odwalałam"

11.09.2019  11:24
Roxie Węgiel uciekła z domu? "Grube akcje odwalałam"
Roxie Węgiel uciekła z domu? "Grube akcje odwalałam" Fot: Instagram/Roksana Węgiel

Idolka dzieci o potężnym głosie odwiedziła Kubę Wojewódzkiego w TVN. Showmanowi przyznała: "grube akcje odwalałam". Tylko kiedy?

Roksana Węgiel, znana też jako Roxie (sama siebie nazywa w ten sposób), była we wtorek gościem "króla TVN" Kuby Wojewódzkiego. Kontrowersyjny showman sam przyznaje, że jego program nie jest dla dzieci, ale problemu w zapraszaniu dziecka na kanapę nie widzi.

Nawet gdy dowiedział się, że Roksana ogląda jego show w internecie, był mocno zdziwiony i zastanawiał się, czy rodzice wiedzą, co córeczka robi w ukryciu... A chwilę później oboje świetnie bawili się w swoim towarzystwie.

Ucieczki i "grube akcje"

Roxie na kanapie Wojewódzkiego rozwiązał się język. Wydawała się bardzo pewna siebie, więc i pewnie opowiadała o "przygodach z młodości". Jak powszechnie wiadomo, czternastolatka jest już bardzo dorosła. Teraz okazuje się, że już w wieku 7 lat zaliczała "grube akcje".

Wojewódzkiemu Węgiel opowiedziała między innymi o... uciekaniu z domu.

Jak byłam młodsza to byłam bardziej pokręcona. Byłam szalona. Teraz też trochę jestem. Miałam dużo głupich pomysłów. Raz uciekłam z koleżanką z domu

- wyznała.

Kiedy przeżyła bunt? Gdy była dzieckiem (sic!), w wieku... 7 lat.

Miałam 7 lat i planowałam wczasy z koleżanką. Skończyło się tak, że całe Jasło nas szukało. Zaczęło się ściemniać i zorientowałyśmy się, że to nie jest dobry pomysł

- wspominała.

Roxie mówiła Wojewódzkiemu o "odstawianiu grubych akcji", tym, że piosenkarką została niechcący, bo miała farta, a tak w ogóle to jest nad wyraz poważna i "inna niż inni". 

Wydaje mi się, że zawsze byłam inna niż wszyscy. Mój charakter nie zawsze się wszystkim podobał. Ludzie próbują wkładać wszystkich do jednego worka i to pewnie dlatego

- powiedziała.

Roksana Węgiel u Kuby Wojewódzkiego

logo Tu się dzieje