18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Słyszcie pisk? TO TVP cienko śpiewa

Węgiel uderza w TVP! Dlaczego odeszła?

Wojciech Kozicki
10.10.2022  18:54
Roksana Węgiel uderza w TVP. Dlaczego odeszła z You Can Dance?
Roksana Węgiel uderza w TVP. Dlaczego odeszła z You Can Dance? Fot: Artur Zawadzki/REPORTER/East News

Roksana Węgiel zerwała współpracę i nie wróci do „You Can Dance – Nowa Generacja”. Roxie ujawniła powód odejścia z Telewizji Publicznej. Odsłoniła kulisy Telewizji Publicznej i powstawania programów.

Roksana Węgiel wygrała niegdyś program „The Voice Kids”, ale po „You Can Dance – Nowa Generacja” zerwała współpracę z mediami rządowymi. Nie ukrywa, że woli skupić się na karierze muzycznej. Postanowiła jednak opowiedzieć jak naprawdę kręcone było popularne było taneczne show. Opowiedziała co jej nie pasowało w telewizji Kurskiego.

Roksana Węgiel o TVP. Dlaczego odeszła?

Drugi sezon „You Can Dance – Nowa Generacja” bez Roxie Węgiel. Młoda pieśniarka przyznała Pomponikowi, że nie czuła się dobrze w programie. Scenariusz i gotowe teksty nie są w jej stylu. Śpiewa „Anywant I want to be”, więc może być kim chce… a chce być po prostu sobą!

Ja w ogóle nie czułam się dobrze w roli prowadzącej. Ja podjęłam taką decyzję po programie. Jeżeli bym dostała taką propozycję, to na pewno nie będę chciała brać udziału, bo ja serio o wiele lepiej czuję się na scenie jako piosenkarka. Więc tak sobie pomyślałam, że jeśli by była taka opcja, to raczej bym odmówiła, bo raczej nie czułam tego. Oczywiście fajny format, super dzieciaki, ale scenariusz i gotowe teksty to nie dla mnie, ja wolę spontaniczność i zawsze cenię sobie bycie sobą" – opowiedziała Węgiel portalowi Pomponik.

17-letnia Roksana Węgiel dzisiaj jest gwiazdą wielkiego formatu, uważaną za następczynię Edyty Górniak. Ma na koncie takie przeboje jak „Dobrze jest, jak jest”, „Głośniej”, „Korona”, „Obiecuję” i „Potrafisz”. Młoda diwa nie potrzebuje już TVP, chociaż rządowe media potrzebują jej. Mogą jednak tylko pomarzyć!

Słyszcie ten cichy pisk? TO TVP cienko śpiewa!

Czytaj także