18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Szpilki, cekiny, dekolt. Węgiel w kreacji odważnej jak nigdy

04.11.2019  11:23
Szpilki, cekiny, dekolt. Węgiel w kreacji odważnej jak nigdy
Szpilki, cekiny, dekolt. Węgiel w kreacji odważnej jak nigdy Fot: Rex Features/East News

Roksana Węgiel na gali w Sewilli zadała szyku. Młodziutka piosenkarka postawiła na bardzo odważną i dorosłą stylizację. Trudno oderwać od niej wzrok. 

Roksana Węgiel dojrzewa na naszych oczach. Zwyciężczyni dziecięcej Eurowizji rośnie jak na drożdżach i przeistacza się w piękną kobietę. Do tego, jak przystało na gwiazdę - jest bardzo odważna.

W jej ostatniej stylizacji widać to aż nadto. Roksana Węgiel święciła triumfy na gali MTV Europe Music Awards w Sewilli. Dziewczyna odebrała statuetkę w kategorii: "najlepszy polski artysta".

Roksana Węgiel w bardzo odważnym wydaniu

Ponieważ na gali nie zabrakło takich zagranicznych sław, jak: Dua Lipa, Ava Max, Akon, Rosalia czy Nicole Scherzinger, Roksana postanowiła nie odstawać od nich wyglądem i wystąpiła w wydaniu bardzo dorosłym. 

Założyła na siebie cekinowy kombinezon, który mocno podkreślał jej wyjątkowo długie nogi i zgrabną figurę. Roksana Węgiel dorasta i wydać to w tej stylizacji jak na dłoni. Całości dopełniły dodatki: odważny, błyszczący makijaż, biżuteria oraz wysokie szpilki, które zniknęły w przepastnych nogawkach.

CRISTINA QUICLER/AFP/East News
CRISTINA QUICLER/AFP/East News Fot: CRISTINA QUICLER/AFP/East News

Oczywiście, strój poruszył fanów Roksany. Większość była zachwycona swoją idolką w tym wydaniu. My zaś gratulujemy nagrody!

Przeczytaj więcej
Komentarze