18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Interweniowali rodzice

Roksana Węgiel w tragicznym stanie. Nie udźwignęła sławy?

24.05.2021  17:15
Roksana Węgiel przeżyła kryzys
Roksana Węgiel przeżyła kryzys Fot: VIPHOTO/East News

Roksana Węgiel jest jedną z najbardziej znanych artystek młodego pokolenia. Niestety, rozpoczynanie kariery w dzieciństwie bardzo obciąża psychicznie. Dla młodej dziewczynki zetknięcie się jednocześnie z sukcesem i hejtem było trudne do udźwignięcia. Musieli interweniować rodzice.

Roksana Węgiel z całą pewnością ma wielki talent muzyczny. Wygrała m.in. Eurowizję Junior i przyniosła tym samym swoim rodakom wiele radości. Teraz też jej kariera wciąż kwitnie, a nastolatka nie zwalnia tempa. Nie zawsze było jednak aż tak różowo. 

Roksana Węgiel miała zaledwie 13 lat, gdy wkroczyła do świata show-biznesu, wygrywając w brawurowym stylu program "The Voice Kids". Niejedna osoba dorosła nie dałaby sobie rady z tyloma zmianami na raz. Niestety, w przypadku Roksany to również miało swoje konsekwencje. Rodzice nastolatki musieli interweniować, bo to, co działo się z 16-latką - było naprawdę straszne!

Roksana Węgiel przeżyła kryzys

Roksana Węgiel, która często podkreśla, że nie przejmuje się negatywnymi komentarzami w sieci - udzieliła wraz z mamą wywiadu dla magazynu "Party", z którego wyłania się zupełnie inny obraz tej sytuacji. Dziewczyna przyznała, że cały szum wokół niej "niszczył ją od środka".

Po czasie wszystko wracało jak bumerang, w zupełnie nieoczekiwanych sytuacjach. Przychodził kryzys i nagle Roksana odreagowywała słowa, które o sobie usłyszała. Ludzie często traktują moją córkę jak dorosłą, zapominając, że ona jednak ma 16 lat

- opowiada pani Edyta, mama uzdolnionej nastolatki.

Był taki moment, w którym poczułam, że już nie daję rady. Wokół słyszałam tylko nierealne do spełnienia oczekiwania, dostawałam kolejne zlecenia. Serio, mam poczucie, że niejedna dorosła osoba już by tego nie pociągnęła. Pracowałam bardzo dużo. Przecież nie jestem robotem. Na szczęście rodzice byli przy mnie i widzieli, co się ze mną dzieje. Oni zawsze mnie wspierają

- powiedziała Roksana Węgiel.

Na szczęście rodzice Roksany zauważyli moment, w którym konieczna była ich interwencja i pomogli nastolatce wyjść na prostą z tych depresyjnych nastrojów. Dziś pani Edyta zapewnia, że jej córka żyje o wiele spokojniej. Mamy nadzieję, że kryzysy nigdy nie powrócą!

Czytaj także
Przeczytaj więcej