18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Księdzu się nie spodoba

Roxie Węgiel wyzwolona? "Zrobiona" trzęsie ciałem przed kamerką

20.07.2021  08:23
Roxie Węgiel udaje, że nie jest nieletnia i odważnie dokazuje przed kamerką. Nie za wcześnie na takie wygibasy?
Roxie Węgiel udaje, że nie jest nieletnia i odważnie dokazuje przed kamerką. Nie za wcześnie na takie wygibasy? Fot: Artur Zawadzki/REPORTER

Roksana Węgiel próbuje okłamywać świat w kwestii swojego wieku? Choć nieletnia, uparcie pozuje na dorosłą i coraz bardziej wyzwoloną kobietę - tym razem postawiła na zabawy przed kamerką.

Roksana Węgiel ma 16 lat, ale już czuje się dorosła i wyzwolona. Dziecięca gwiazdka poczyna sobie coraz odważniej, coraz częściej przywdziewa skąpe stroje i zalotnie pozuje przed aparatem. Teraz poszła o krok dalej i wykonała taniec godowy. Bo inaczej w sumie jej poczynania przed kamerką trudno określić.

16-letnia dziewczyna pomalowała ostatnio włosy, by wyglądać choć trochę mniej, niż nastolatka. Aby jeszcze bardziej zmylić widza i przekonać go, że jest już dorosła, na twarzy wymalowała sobie makijaż, jakiego nie powstydziłyby się "zrobione" od góry do dołu Kardashianki. Do tego przywdziała kusy top i króciutkie szorty i zaczęła zabawę.

Roksana Roxie Węgiel wypina się przed kamerką

Fotki to za mało, trzeba czasem ruszyć ciałkiem. Zdaje się, że udział w show TVP "Dance Dance Dance" rozbestwił 16-latkę, bo teraz dziewczyna nie wstydzi się wyginania i potrząsania ciałem przed kamerką.

Kontrowersyjne nagranie pojawiło się na koncie gwiazdki w serwisie Tik Tok. Na nim Roksana odważnie przeczesuje włosy, zalotnie wymachuje rączkami i potrząsa bioderkiem, eksponując swe nieletnie wdzięki. Zrobiło się lekko niezręcznie.

Czy to już dorosła kobieta, czy jeszcze młodziutka, niepełnoletnia dziewczyna? Roksana "Roxie" Węgiel coraz częściej próbuje oszukać świat w sprawie swojego wieku.

Czytaj także
Przeczytaj więcej