18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

14-latka się cieszy

Roxie Węgiel oczekuje dzidziusia. "Bobas da nam popalić"

07.11.2019  12:17
Roxie Węgiel oczekuje dzidziusia. "Bobas da nam popalić"
Roxie Węgiel oczekuje dzidziusia. "Bobas da nam popalić" Fot: Instagram/Roksana Węgiel

Roksana Węgiel udzieliła krótkiego, ale szczerego wywiadu. Przyznała, że nie ma żadnego chłopaka i opowiedziała o oczekiwaniu na powiększenie rodziny.

Roksana Węgiel ma gorący okres w życiu. Ciągle występuje, pokazuje się w mediach, udziela wywiadów, a wszystko łączy z nauką. Kiedyś przyznała, że nie ma na nią czasu, ale cóż zrobić, gdy masz zaledwie 14 lat? Do szkoły chodzić trzeba.

Roksana z braku czasu porzuciła niedawno swojego pierwszego chłopaka. Daniela Yastremskiego z Białorusi poznała w czasie konkursu Eurowizji, szybko zapłonęło między nimi młodzieńcze uczucie, ale jak to z młodzieńczymi uczuciami zwykle bywa, płomyk szybko ugasł.

Teraz jednak Roxie nie w głowie chłopcy i miłostki, co przyznała w ostatniej rozmowie z Plejadą.

Nie jestem zajęta. Szczerze mówiąc, to jestem singielką. A poza tym mam dopiero 14 lat, więc całe życie jeszcze przede mną. Nie szukam nikogo na siłę

- powiedziała pytana o potencjalny związek.

Roxie czeka na "Węgielka"

Roksana powiedziała też o najważniejszej w ostatnim czasie zmianie w jej życiu - jej rodzina się powiększy. Już w lutym na świat przyjdzie mały "Węgielek".

Bardzo się z tego cieszę, naprawdę. Mój młodszy brat Maks, też się bardzo cieszy. Będzie super. Pewnie ten bobas da nam popalić

- cieszy się (co wyraźnie wynika z wypowiedzi) dziewczynka.

Wiadomo już, jaką płeć i imię rodzina wybrała dla maluszka. Wyszło szydło z worka. dziecko to chłopiec - Tymoteusz!

Wspólnie wybraliśmy imię dla synka, który urodzi się w lutym. Stwierdziliśmy zgodnie, że wszystkie Tymki, których znamy, to fajne chłopaki są! Najważniejsze, żeby był zdrowy!

- powiedziała "Party" oczekująca na swoje trzecie dziecko mama Roksany Węgiel, Edyta.

Czytaj także
Przeczytaj więcej