18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Węgiel dała do pieca

Śpiewa, tańczy, a teraz rapuje. Roxie Węgiel wzięła udział w #hot16challenge

Kamil Kacperski
13.05.2020  11:35
Śpiewa, tańczy, a teraz rapuje. Roxie Węgiel wzięła udział w #hot16challenge
Śpiewa, tańczy, a teraz rapuje. Roxie Węgiel wzięła udział w #hot16challenge Fot: foto: Artur Zawadzki/REPORTER/East News

Roxie, czyli najstarsza 15-latka w Polsce, wzięła udział w #hot16challenge 2 zapoczątkowanym przez rapera Solara. Jak młoda wokalistka poradziła sobie z wyzwaniem?

#hot16challenge 2 to w gruncie rzeczy kampania społeczna, która ma zachęcać ludzi do wpłacania pieniędzy na rzecz pracowników medycznych w Polsce. Każda dobra inicjatywa w końcu musi jednak w tym kraju ewoluować w prawdziwy cyrk - tak też stało się i z #hot16, kiedy to swoją legendarną już zwrotkę nagrał prezydent Andrzej Duda, który miał ewidentny problem z ostrym cieniem mgły.

Roxie Węgiel daje do pieca w #hot16challenge

Żarty żartami, ale "gorąca 16-tka" Roxie Węgiel wyszła naprawdę nieźle. Beat stworzył jej jeden z najlepszych polskich producentów, Deemz (współpracował z Bedoesem, czy Quebonafide), a sama Węgiel stylistycznie przypomina Arianę Grandę, co jest sporym komplementem. Zresztą sami zobaczcie, co Węgiel upichciła:

Oczywiście, jak w każdym #hot16challenge, nie obyło się bez nominacji dla kolejnych osób. Roxie postanowiła zachęcić do zabawy Edytę Górniak, Anikę Dąbrowską, a także Suchara Codziennego. Na tym lista nominowanych się jednak nie skończyła - Węgiel mierzy wysoko, dlatego do udziału w challenge'u zaprosiła również samą Beyonce. Skoro zwrotkę nagrał nawet Andrzej Duda, to czemu nie miałaby tego zrobić Bey? 

Jeżeli Wy też chcecie pomóc, ale jednocześnie nie marzy Wam się nagrywanie #hot16, to pieniądze możecie wpłacić na stronie siepomaga.pl.

Czytaj także
Przeczytaj więcej