18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Oburzające

Węgiel z męską ręką na biuście?! Paskudna przeróbka krąży po sieci

23.10.2019  19:04
Węgiel z męską ręką na biuście?! Paskudna przeróbka krąży po sieci
Węgiel z męską ręką na biuście?! Paskudna przeróbka krąży po sieci Fot: TRICOLORS/East News

Roksana Węgiel jest zaledwie 14-letnią wokalistką, a już musi się mierzyć z ludzkim okrucieństwem. Po sieci krąży oburzająca przeróbka jej zdjęcia. 

Roksana Węgiel odniosła ogromny sukces i od tego czasu może odcinać kupony od swojej popularności. Niestety, sława nie ma wyłącznie jasnej strony. Ta ciemna ostatnio upomniała się o 14-latkę.

Roksana Węgiel ofiarą oburzającej przeróbki

W sieci krąży paskudna i oburzająca przeróbka zdjęcia, na którym w oryginale znany raper łapie za biust siedzącą mu na kolanach kobietę. Ktoś wkleił w miejsce twarzy owej pani - twarz Roksany. Oczywiście, część osób szybko się nabrała i wypisywali oni w internecie pełne oburzenia komentarze, typu:

Gdzie są rodzice?!

Trudno sobie wyobrazić, jak czuje się wchodząca w dorosłe życie nastolatka, kiedy pada ofiarą takich "żartów". Każdy kto pamięta, jak żyje mając 14 lat, doskonale zrozumie, że musi to być totalnie nie do zniesienia. Połączenie wstydu, zażenowania i przykrości musi być wyjątkowo nieprzyjemne. 

Co podwójnie oburzające - raper uwieczniony na zdjęciu już nie żyje. Zmarł w 2017 roku na skutek zmieszania alprazolamu z fentanylem. Jak skomentować taką "zabawę" osoby, która przerobiła zdjęcie? Ciężko nam znaleźć odpowiednie słowa.