18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

co tu się?!

Roxie Węgiel zmienia się wampa? Szokujący strój i napuchnięte usta

06.04.2022  08:25
Po tej niewinnej buźce nie ma już śladu. Roksana Węgiel ostro zmienia swój image
Po tej niewinnej buźce nie ma już śladu. Roksana Węgiel ostro zmienia swój image Fot: Beata Zawadzka/East News

Roksana Węgiel nie chce już być grzeczną dziewczynką? Gwiazdka pokazała na Instagramie szokującą metamorfozę. Takie wydanie już z nią zostanie?

Roksana Węgiel ma 17 lat i od dawna już nie chce uchodzić za dziecko, teraz zaś doszło do tego nieuchodzenie za grzeczną pannę. Młodzieńcza gwiazdka przedwcześnie wydoroślała i zmienia się w wampa. Czy ta przemiana nie przyniesie jej kłopotów?

Roxie - jak sama siebie nazywa - chętnie dzieli się swoimi fotkami i nagraniami ilustrującymi barwne życie na Instagramie. Skromność i powściągliwość dawno z medium tego zniknęły, jest coraz więcej rozgogolonych stylówek i odważnych póz. I co chwila jakaś metamorfoza.

Roksana Węgiel zmienia się w rockowego wampa?

Dziecięca gwiazdka nie chce być dłużej dziecięca i chyba właśnie - jak większość nastolatek - przewartościowuje swe życie i szuka własnej ścieżki. Mocno też eksperymentuje i właśnie pokazała się w bardzo nietypowym jak na nią wydaniu.

Na jej instastories pojawiła się wyzywająca fotka w czarnym croptopie i czarnych rękawiczkach bez palców. Do tego Roxie zrobiła sobie ostry makijaż, usta uwydatniający tak, że wyglądają, jakby nastolatka przesadziła z botoksem. Całości dopełniają bezładnie upięte włosy. Wyszło rockowo, ale też dość lalkarstwo. Do podobnych stylówek polecalibyśmy jednak "robienie twarzy" w nieco mniej instagramowy, a bardziej sposób... A zresztą, widać się nie znamy i teraz rock znaczy już coś zupełnie innego...

Roksana Węgiel zmienia się w wampa?
Roksana Węgiel zmienia się w wampa? Fot: roxie_wegiel/Instagram

logo Tu się dzieje