18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Węgiel rozpala Polaków!

Roksana rozebrana! Rozgogolona kusi różowym pączkiem

16.07.2020  12:32
Roksana pozuje na różowym pączku - cukiernia dla oczu?
Roksana pozuje na różowym pączku - cukiernia dla oczu? Fot: Artur Zawadzki/REPORTER/East news

Roksana Węgiel, odkąd wygrała Eurowizję dla dzieci i The Voice Kids, to jedna z najbogatszych i najbardziej zapracowanych NASTOLATEK w Polsce. Publikuje coraz odważniejsze zdjęcia. Tym razem rozebrała się ZA BARDZO?

Roksana Węgiel, chociaż jest nastolatką, budzi ogromne kontrowersje dojrzałymi fotkami i wyznaniami. Na Instagramie opublikowała właśnie nowe zdjęcie, które może wywołać oburzenie. Zaprezentowała się mocno rozebrana, beztrosko dryfując na różowym dmuchanym kole.

Roksana Węgiel w bikini na różowym pączku

Sądząc po hasztagach, Roksana po prostu cieszy się latem i relaksuje na basenie. Czy jednak nastolatce wypada pokazywać się w tak kusych majteczkach i z takim dekoltem?

Fani Roxie są zachwyceni. Pod zdjęciem na basenie wezbrała fala pozytywnych komentarzy. Wielbiciele jej talentu i urody dosłownie pieją z zachwytu, nie mogąc nadziwić się, jaka jest piękna. Chwalą ją również media plotkarskie.

Roxie życzymy udanego wypoczynku - mamy nadzieję, że nie będzie się przejmowała hejterami. Wygląda pięknie! – napisał Plotek.pl