18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Co za emocje!

Rolnik szuka żony 7: ATAK PANIKI na antenie TVP

09.11.2020  10:04
Rolnik szuka żony 7. i ogromne emocje
Rolnik szuka żony 7. i ogromne emocje Fot: VIPHOTO/East News

Rolnik szuka żony 7 to zdecydowanie jedna z edycji, która ma w sobie najwięcej emocji. TVP nie nadąża za nastrojami uczestników. W ostatnim odcinku widzów zdjął szok, jeden z biorących udział w programie rolników dostał ataku paniki po nieudanej randce.

Rolnik szuka żony był telewizyjnym show, w którym raczej niewiele się działo. Jednakże edycja siódma tego formatu cechuje się zupełnie innymi, większymi emocjami. Być może rolnicy, którzy zgłosili się do programu, są po prostu bardziej ekspresyjni. Niemniej, lubujące się w konserwatywnych wartościach TVP, musi sobie poradzić z całkiem sporą ilością kolorowych ptaków w tej odsłonie.

Rolnik szuka żony 7. to ogromne emocje

Ostatni odcinek Rolnik szuka żony 7. również obfitował w emocje. Były łzy strachu, szczęścia i zawodu. Najgorzej sytuacja wyglądała jednak u jednego z rolników - Dawida. Na jego gospodarstwie pozostały dwie dziewczyny - Magda i Martyna. Mężczyźnie ewidentnie bliżej było do tej drugiej, ale podobno w czasie, kiedy kamer nie było w domu - rolnik nie zachował się najlepiej, czym podpadł swojej nieoficjalnej wybrance.

Wczoraj padło parę niepotrzebnych słów. Powiedziałem, że nie muszę wybrać jednej, że mogę odrzucić dwie. Chciałbym żeby żadna nie czuła się pewna, że to ona jest moją wybranką

- przyznawał Dawid.

Mimo to, zaprosił Martynę na randkę i miał nadzieję, że ta potoczy się dobrze. Tymczasem dziewczyna podczas spotkania stwierdziła, że nie chce kontynuować tej relacji z uwagi na jego wcześniejsze zachowanie. Para zaczęła się kłócić i emocje eskalowały tak bardzo, że... Dawid dostał ataku paniki.

Zaczął ciężko oddychać i płakać. Odszedł na bok i załamany opadł na ziemię cały we łzach - zasłaniał się nawet marynarką, próbując się uspokoić, ale to nie pomagało. Cały odcinek skończył się na wielkim napięciu, a co będzie dalej - dowiemy się dopiero w kolejnej odsłonie show.

Jedno jest pewne - nie brakuje w tegorocznym Rolniku zwrotów akcji.