18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Błąd czy odwaga?

Skandal rozerwie Rolnik szuka żony. Będzie mezalians?

28.09.2020  16:42
Rolnik szuka żony 7 - będzie skandal?
Rolnik szuka żony 7 - będzie skandal? Fot: Piotr Molecki/East News

Rolnik szuka żony 7 to żelazny punkt programu TVP. Niestety, teraz lubiane reality show może rozerwać prawdziwy skandal. Fani nie mogą darować pewnej uczestniczce jej strategicznego "błędu".

Rolnik szuka żony 7 to jeden z absolutnych hitów ramówki TVP. Z każdym kolejnym odcinkiem nowej edycji, emocje w fanach tego formatu rosną. Ostatnia emisja przyniosła plotki o zbliżającym się skandalu.

Dlaczego współczesny, metaforyczny mezalians miałby zdarzyć się na antenie TVP? Wszystko przez wybór uczestniczki programu, 27-letniej Magdy, Kobieta zaprosiła do swojego domu zuchwałego, pewnego siebie Mateusza zamiast dojrzałego Karola. Fani byli oburzeni.

Rolnik szuka żony 7: Skandal w programie?

Tym bardziej, że Magda znalazła się w Rolnik szuka żony 7 z powodu wcześniejszego, nieudanego małżeństwa. Małżonek kobiety pół roku po ślubie został przyłapany na niewierności. To spowodowało rozpad relacji.

Najgorsze dla kobiety jest poczucie, że jest się kimś drugim. To było najgorsze do wyleczenia, myśl: dlaczego ja? Czego mi brakuje?

- mówiła w pilocie "Rolnika" Magda.

Tymczasem jej wybór padł na Mateusza, który jest barmanem z Gdańska i nawet nie zamierza udawać, że nie będzie kierował swojego wzroku na płeć piękną. To zdecydowanie typ flirciarza, dość ryzykowny biorąc pod uwagę doświadczenia Magdy. Tego właśnie nie mogą jej wybaczyć fani programu, którzy są przekonaniu, że Mateusz może spowodować w życiu kobiety powtórkę z historii. 

Arogancki, przemądrzały, bezczelny, wredny koleś z parciem na lans ten Mateusz. Ona jak zwykle popełnia klasyczny błąd, myśli, że z takim wyszczekanym nie będzie się nudzić, a to niezłe ziółko.

Magda chyba lubi ryzyko. Dziewczyna po przejściach, a nic się nie nauczyła, ech... 

- pisali fani programu w licznych komentarzach.

Myślicie, że Magda fatycznie popełnia ogromny błąd, dając szansę rozrywkowemu barmanowi z Gdańska?