18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

smutne

Łzy w "Rolnik szuka żony". Uczestnik przeżył dramat

21.09.2020  20:22
Łzy w "Rolnik szuka żony". Uczestnik przeżył dramat
Łzy w "Rolnik szuka żony". Uczestnik przeżył dramat Fot: Sylwia Olszewska/East News

Rozdzierające wyznanie uczestnika "Rolnik szuka żony 7". Józef przeżył prawdziwy dramat. Stracił żonę i całą rodzinę. Łzy stają w oczach.

Dramatyczne sceny w najnowszej edycji programu "Rolnik szuka żony". TVP zdecydowała o wyemitowaniu już siódmej serii kultowego show. Tym razem miłości za pośrednictwem telewizji szuka jedna rolniczka i czterech rolników. Czy znajdą szczęście?

W drugim odcinku siódmej edycji programu, rolników Macieja, Dawida, Pawła i Józefa, oraz rolniczkę Magdalenę odwiedzili potencjalni partnerzy. Szczególną uwagę widzów już od samego początku przyciąga najstarszy uczestnik edycji - 66-letni Józef.

Dramat w "Rolnik szuka żony". Józef porzucony

Mężczyzna w pierwszym odcinku otwarcie mówił o tym, że najważniejszy jest dla niego wygląd kobiety i paskudnie krytykował kandydatki na żonę. Ogłosił też, że kocha seks i właśnie tego poszukuje w programie... Teraz pan Józef pokazał zupełnie inną twarz - uczuciowego i cierpiącego człowieka. W rozmowie z Martą manowską wyznał, że spotkał go prawdziwy dramat!

Rodzina się ode mnie odwróciła. Mama powiedziała: 'Jak możesz. Tyle wstydu'. Smutne to jest - powiedział ze łzami w oczach.

Co sprawiło, że rodzina wyrzekła się 66-latka? Najbliżsi wstydzą się go, bo... bierze udział w programie!

Tymczasem jurny Józef przeżył w przeszłości jeszcze jeden wielki dramat. 16 lat temu zmarła jego ukochana żona. U kobiety wykryto nowotwór - odeszła niewiele później. Po tym tragicznym wydarzeniu mężczyzna próbował spotykać się z innymi kobietami, nigdy jednak nie znalazł prawdziwej miłości, a związki szybko się rozpadały.

Przyznaje, że zdarzyło mu się być wykorzystywanym, podczas gdy on szukał prawdziwej miłości. [...] Twierdzi, że dla kobiety byłby w stanie zrobić wszystko, nosiłby ją na rękach, ale musi być pewny, że jest ona tego warta - czytamy w jego wizytówce.

Czytaj także