18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Wzruszające wideo ze ślubu

Bogusia z "Rolnik szuka żony" została wdową. Polska żegna Krzysia

Wojciech Kozicki
06.06.2022  23:15
Krzysztof z "Rolnik szuka żony" nie żyje. Pożegnanie i wideo ze ślubu z Bogusią
Krzysztof z "Rolnik szuka żony" nie żyje. Pożegnanie i wideo ze ślubu z Bogusią Fot: Shutterstock/Soft Light, Facebook/Rolnik szuka żony TVP - screen

Krzysztof Pachucki z programu „Rolnik szuka żony” nie żyje. Jak ujawniły tabloidy – chorował na depresję i popełnił samobójstwo. Internauci i TVP żegnają sympatycznego rolnika, a także przesyłają kondolencje Bogusi, z którą zaręczył się i pół roku temu wziął ślub. Śmierć i choroba brutalnie przerwały piękną miłość i rozdzieliły zakochanych, którzy szukali się całe życie.

Krzysztof Pachucki z programu „Rolnik szuka żony” wydawał się najszczęśliwszym człowiek na świecie. Sam o sobie mówił, że jest pełen optymizmu i ma do siebie ogromny dystans. Był bardzo pracowity i w swoje gospodarstwo wkładał całe serce. W randkowym show TVP znalazł miłość, a do historii przeszły wzruszające oświadczyny na pomoście. Bogusia powiedziała TAK i pół roku temu piękna para wzięła ślub. Niestety, 56-letni Krzysztof odebrał sobie życie kilka dni temu.

Ślub w "Rolnik szuka żony". Krzysztof nie żyje, Bogusia została sama

Znajomy Krzysztofa Pachuckiego ujawnił, jaki rozgrywał się w jego życiu dramat i dlaczego zdecydował się powiesić na terenie własnego gospodarstwa. Internauci w poruszających słowach żegnają rolnika, publikując wyciskające łzy komentarze. Zewsząd płyną kondolencje i wyrazy wsparcia dla Bogusi, która dopiero znalazła miłość życia, a już została wdową.

Dziś doszła nas smutna wieść o śmierci Krzysztofa. W imieniu twórców programu "Rolnik szuka żony" chcieliśmy złożyć rodzinie nasze najszczersze kondolencje. Chwile spędzone z Krzysztofem, jego gościnność i ciepło pozostaną w naszej pamięci na zawsze.
Będziemy tęsknić – żegna Krzysztofa ekipa programu „Rolnik szuka żony" na Instagramie i Facebooku.

Media przy okazji nagłaśniają problem depresji. Wirtualna Polska podała nawet numer telefonu, pod który można zadzwonić i porozmawiać z psychologiem.

Jeśli znajdujesz się w trudnej sytuacji i chcesz porozmawiać z psychologiem, dzwoń pod bezpłatny numer 116 123 lub 22 484 88 01 – informuje Wirtualna Polska.

Rolnik Szuka Żony – ślub Bogusi i Krzysztofa [WIDEO]

Rolnik szuka żony 8 - Odcinek 9 - Zaręczyny - Krzysztof i Bogusia

logo Tu się dzieje