18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Wielka miłość, tragiczna śmierć

Krzysztof z "Rolnika..." planował dziecko z Bogusią

Wojciech Kozicki
18.06.2022  17:16
Krzysztof z "Rolnik szuka żony" popełnił samobójstwo chociaż planował dziecko i ślub z Bogusią
Krzysztof z "Rolnik szuka żony" popełnił samobójstwo chociaż planował dziecko i ślub z Bogusią Fot: YouTube

Krzysztof Pachucki z „Rolnik szuka żony” znalazł miłość życia, wziął ślub z Bogusią, ale popełnił samobójstwo. Na jak wychodzą nowe informacje nie tylko o chorobie i okolicznościach śmierci, ale także o planach Krzysztofa. Planował ślub kościelny i dziecko z Bogusią!

Krzysztof Pachucki z „Rolnik szuka żony” znalazł miłość życia, ale przegrał walkę z depresją. Ledwo wziął ślub z Bogusią, a żona po kilku miesiącach małżeństwa znalazła jego ciało w oborze, gdy się powiesił. Tymczasem tabloidy ujawniają, że Krzysztof i Bogusia mieli plany na przyszłość. Sympatyczny rolnik chciał stanąć z Bogusią przed ołtarzem, więc był nawet u księdza, by rozpocząć procedurę unieważnienia ślubu kościelnego z poprzednią żoną. To jednak nie wszystko…

Śmierć Krzysztofa z "Rolnika...". Mieli z Bogusią piękne plany

Jak ujawnia Jastrząb Post, Krzysztof i Bogusia, czyli uroczy i zakochani uczestnicy ósmej edycji randkowego show TVP „Rolnik szuka żony”, planowali powiększenie rodziny. Warto również przypomnieć, że Krzysztof miał troje dzieci z poprzedniego małżeństwa.

Obecnie Bogusia wyprowadziła się z gospodarstwa męża do Warszawy. Czeka ją jednak wkrótce sprawa podziału jego majątku.

Bardzo chcielibyśmy doczekać się jeszcze wspólnego dziecka. Jednak zanim to nastąpi, pojedziemy w podróż poślubną do Londynu i nacieszymy się sobą – zapowiadał Krzysztof z „Rolnika…”.