18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

W TVP się przeżegnają

Szok w "Rolnik szuka żony". Uczestniczka bierze ślub... z kobietą

08.11.2019  10:46
Szok w "Rolnik szuka żony". Uczestniczka bierze ślub... z kobietą
Szok w "Rolnik szuka żony". Uczestniczka bierze ślub... z kobietą Fot: Instagram/Kristina Vi

LGBT, lesbijski ślub i TVP? Brzmi jak marzenie, a to prawda. Uczestniczka "Rolnik szuka żony" się żeni. Władze stacji zmówią za nią pacierze?

Ta informacja może wstrząsnąć nie tylko konserwatywnymi, katolickimi, a już z pewnością mało tolerancyjnymi widzami, ale też zupełnie nietolerancyjnymi władzami i ludźmi z TVP. Stacja, która zwolniła Barbarę Kurdej-Szatan za poglądy (w tym popieranie społeczności LGBT w walce o równe prawa) ma nie lada problem. W jednym z ich flagowych programów, pojawiła się lesbijka.

Chodzi oczywiście o "Rolnik szuka żony", gdzie w jednej z edycji męża wśród rolników szukała Krystyna z Warszawy. Pani Krysia ukochanego jednak nie znalazła. Nic zresztą dziwnego. Jak się okazuje, woli kobiety.

Lesbijski ślub nadciąga

Pani Krystyna na ekranach TVP w "Rolnik szuka żony" pojawiła się w drugiej edycji show. Randkowała z dwoma różnymi panami, ale szybko okazało się, że to nie to.

Program się skończył, szydło wyszło z worka. Pani Krysia właśnie pochwaliła się na swoim Instagramie szczęśliwą nowiną. Kobieta się żeni! I nie, nie jest to pomyłka. Krystyna stworzyła szczęśliwy związek z inną kobietą i właśnie się z nią zaręczyła.

Nie mogę się doczekać dnia, kiedy będę mogła założyć i już nie zdejmować. LGBT marriage coming soon

- napisała o obrączce.

Kiedy i gdzie dojdzie do ślubu? Tego jeszcze nie wiadomo. Niestety pewne jest jedno - nie w Polce. Tu z jakiegoś powodu osobom homoseksualnym nie można cieszyć się miłością i legalizować związków.

Czytaj także