18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Dopiero ślub, a już śmierć

Dramat Bogusi z "Rolnika...". Musi podzielić majątek Krzysztofa

Wojciech Kozicki
08.06.2022  16:45
Krzysztof Pachucki z "Rolnik szuka żony" nie żyje. Żonę Bogusię czeka podział majątku
Krzysztof Pachucki z "Rolnik szuka żony" nie żyje. Żonę Bogusię czeka podział majątku Fot: YouTube/Rolnik szuka żony - screen

Krzysztof Pachucki z programu „Rolnik szuka żony” nie żyje. Sympatyczny uczestnik randkowego show TVP popełnił samobójstwie tuż po ślubie z Bogusią. Jeszcze nie wyschły łzy, a już pojawiły się kwestie testamentu i podziału majątku. Jak zniesie to zrozpaczona wdowa Bogusia?

Krzysztof Pachucki z programu „Rolnik szuka żony” zginął tragicznie, a jego sąsiedzi ujawnili dlaczego popełnił samobójstwo. Pojawiły się też informacje o Bogusi, z którą kilka miesięcy temu wziął ślub i planowali razem dziecko, a na początku czerwca kobieta znalazła jego ciało w oborze. Tabloidy donoszą, że wdowa jest w bardzo złym stanie po tragedii, a już musi zająć się kwestiami majątkowymi po śmierci Krzysztofa.

Majątek Krzysztofa z „Rolnik szuka żony”. Kolejny problem Bogusi

Radio ZET przypomina, że Krzysztof Pachucki prowadził gospodarstwo na Mazurach, w którym zajmował się hodowlą bydła mięsnego oraz agroturystyką. Po jego śmierci trzeba ten majątek podzielić. Tabloidy donoszą, że rodzina rolnika chce poczekać jeszcze z formalnościami dotyczącymi spadku, aż ból po tragedii będzie mniejszy.

Krzysztof Pachucki wziął ślub cywilny z Bogusią z „Rolnik szuka żony”. Wcześniej rozwiódł się żoną, z którą miał dwójkę dzieci. Nie ujawniona w jakich był relacjach z rodziną.

Bogusia jest w tym domu, nie jest jej łatwo, ale ma wsparcie bliskich i sąsiadów. Uważana jest za "złotą" kobietę, która wiele wytrzymała i była największą radością Krzysztofa i lekarstwem na jego smutki - informuje "Super Express".