18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Nowe informacje o wdowie

Dramat Bogusi z "Rolnika...". Jak radzi sobie po śmierci Krzysia?

Wojciech Kozicki
17.06.2022  20:29
Rolnik szuka żony: jak Bogusia radzi sobie po śmierci Krzysztofa?
Rolnik szuka żony: jak Bogusia radzi sobie po śmierci Krzysztofa? Fot: YouTube/Rolnik szuka żony - screen

Krzysztof Pachucki z „Rolnik szuka żony” popełnił samobójstwo tuż po ślubie z Bogusią.  Gwiazdor randkowego show TVP zostawił zakochaną kobietę w samotności i dramacie. Jak radzi sobie ze stratą ukochanego Krzysztofa?

Bogusia i Krzysztof z ósmej edycji „Rolnik szuka żony” to była piękna para. Do historii TVP przejdą wzruszające zaręczyny na pomoście i romantyczny ślub. Po tylu latach znaleźli się na świecie i pokochali. A jednak niedługo po ślubie Bogusia znalazła ciało Krzysztofa, który przegrał walkę z chorobą i popełnił samobójstwo. Na jej barkach spoczęła opieka nad jego gospodarstwem i podziałem majątku. Co się z nią teraz dzieje i jak sobie radzi?

Co się dzieje z Bogusią po śmierci Krzysztofa?

Jak podaje Goniec.pl, Bogusia może liczyć na wsparcie rodziny Krzysztofa. Początkowo została w jego gospodarstwie w miejscowości Krzywe, ale z rozpaczy nie wychodziła z domu. Okazało się jednak, że wdowa po sympatycznym rolniku już opuściła gospodarstwo i wyjechał do Warszawy. Zdecydowała się wszystko zostawić.

Goniec.pl dotarł do sąsiadów i znajomych Krzysztofa. Wypowiadają się o nim ciepło, ale przyznają, że miał problemy. On i Bogusia już podczas programu „Rolnik szuka żony” ujawnili, że w ich związku bywały trudne chwile związane z depresją Krzysztofa.

Pożegnała się i wyjechała do Warszawy. Zostawiła wszystko - powiedział jeden z sąsiadów w materiale serwisu Goniec.pl.

Anonimowe rozmowy z mieszkańcami. REPORTAŻ w sprawie Pachuckiego z "Rolnik Szuka Żony"