18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Nowe informacje

Rolnik szuka żony: jaki radzi sobie Bogusia po śmierci Krzysztofa?

Wojciech Kozicki
04.11.2022  12:45
Krzysztof z „Rolnik szuka żony” popełnił samobójstwo. Jak radzi sobie wdowa Bogusia?

Krzysztof z „Rolnik szuka żony” popełnił samobójstwo, zostawiając żonę. Jak się czuje Bogusia po śmierci ukochanego? Czy dochodzi do siebie po tragedii? Ujawniono nowe informacje o stanie Bogusi.

Krzysztof i Bogusia poznali się w TVP w programie „Rolnik szuka żony”. Szybko wzięli ślub, planowali nawet dziecko i ślub kościelny, ale rolnik przegrał z depresją.  Nie minął rok od ślubu, a popełnił samobójstwo. Biedna Bogusia znalazła jego ciało! Wdowa po Krzysztofie wkrótce po jego śmierci wyprowadziła się z jego domu do Warszawy, gdzie  mogła liczyć na wsparcie bliskich oraz dzieci Krzysztofa z poprzedniego związku. Co dzieje się z nią dzisiaj?

Jak radzi sobie Bogusia z "Rolnik szuka żony"?

Tygodnik "Świat & Ludzie" poinformował, że 53-latka została otoczona opieką przez swoje dwie dorosłe córki, którym długo wypłakiwała się w rękaw. Bliscy Bogusi zdradzili mediom, że wdowa po odcięciu się od otoczenia Krzysztofa, powoli podnosi się po tragedii. Ona sama nie chce jeszcze wypowiadać się w mediach, bo tragiczne wspomnienia są wciąż żywe.

Trochę lepiej się czuje. Powoli dochodzi do siebie po tym wszystkim - zapewniła córka Bogusi w rozmowie z tygodnikiem "Świat i ludzie".

Liczne źrodła ujawniły, że Bogusia pomagała walczyć Krzysztofowi z depresją. Warto przypomnieć, że samobójstwa wśród polskich mężczyzn to prawdziwa plaga. Szacuje się, że co roku w Polsce życie odbiera sobie ponad 5 tysięcy osób, aż 8 na 10 przypadków to mężczyźni. Powody są różne, jedną z przyczyn są uwarunkowania kulturowe - ciągle, z niewiadomych przyczyn, wielu ludzi nie daje panom przyzwolenia na okazywanie słabości i okazywanie emocji, proszenie o pomoc często równoznaczne jest ze stygmatyzacją. 

Czytaj także