18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Fani w szoku

Rolnik szuka żony to jedna wielka USTAWKA?! Wyciekła prawda

29.09.2020  18:48
Rolnik szuka żony na TVP to ustawka?
Rolnik szuka żony na TVP to ustawka? Fot: TRICOLORS/East News

Rolnik szuka żony to ustawka TVP? Na jaw wyszła prawda, która zaskoczyła fanów programu. Uczestniczki najprawdopodobniej nie są przypadkowymi osobami.

Rolnik szuka żony to niekwestionowany hit TVP, który od wielu lat podnosi stacji oglądalność. Chociaż twórcy chwalą się szczerością uczuć i budowania relacji, jaką podobno możemy zobaczyć na ekranie, w siódmej edycji zdarzyło się już kilka wpadek.

Okazuje się, że kandydatki walczące o serca dwóch biorących udział w programie rolników: Macieja i Pawła, nie są nowe w telewizyjnym świecie. W przypadku Macieja, Monika, która wpadła mu w oko - przewijała się już w poprzedniej edycji programu, jako znajoma jednego z rolników.

Rolnik szuka żony to ustawka?!

Teraz na jaw wyszła prawda o Sandrze, która była postrzegana jako faworytka rolnika Pawła. Jak się okazuje, kobieta ma za sobą udział w programie TVN Style, gdzie komentowała metamorfozy uczestników.  

Widzowie oburzyli się i nabrali przekonania, że Sandra była najzwyczajniej w świecie... podstawiona! Co prawda w ostatnim odcinku pożegnała się ona z programem, ale najwyraźniej, niesmak fanów formatu pozostał, bo dalej wypisują oni w sieci rzeczy na ten temat.

Zarzucają oni dziewczynie, że nie przyszła do programu TVP szukać miłości, a jedynie po raz kolejny pokazać się w telewizji. Uduchowiona artystka podczas rozmowy z rolnikiem nie ukrywała, że nie ma pojęcia czy mieszkanie na wsi będzie spełniało jej życiowe oczekiwania.

Myślicie, że Rolnik szuka żony po takich wpadkach dalej będzie cieszył się dużą popularnością?