18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Znajomy ujawnił DRAMAT!

Dlaczego Krzysztof z "Rolnik szuka żony" odebrał sobie życie?

Wojciech Kozicki
06.06.2022  21:40
Krzysztof Pachucki z "Rolnik szuka żony" i samobójstwo. Znajomy ujawnia, że przegrał z depresją
Krzysztof Pachucki z "Rolnik szuka żony" i samobójstwo. Znajomy ujawnia, że przegrał z depresją Fot: Youtube/Rolnik szuka żony - screen

Krzysztof Pachucki z programu „Rolnik szuka żony” zmarł na początku czerwca 2022 roku, niedługo po ślubie z Bogusią. 4 czerwca odbył się pogrzeb Pachuckiego. Jaka była przyczyna śmierci sympatycznej gwiazdy TVP? Nieoficjalnie mówi się, że popełnił samobójstwo, a teraz jego znajomy postanowił ujawnić jaki dramat przeżywał uczestnik randkowego show Telewizji Publicznej.

Krzysztof Pachucki był uczestnikiem 8. edycji programu "Rolnik szuka żony". Znalazł tam upragnioną miłość, doszło do poruszających oświadczyn na pomoście, a wkrótce wziął ślub z Bogusią. Niestety, kilka dni temu sympatyczny rolnik zmarł. Czy miał depresję i popełnił samobójstwo jak ujawniły tabloidy?  Jeden z jego znajomych postanowił opowiedzieć z jakimi problemami zmagał się 56-letni rolnik.

Krzysztof z „Rolnik szuka żony” nie żyje. Dlaczego umarł?

Portal Jastrząb Post podał, powołując się na  osoby z bliskiego otoczenia Krzysztofa Pachuckiego, że rolnik powiesił się na terenie własnego gospodarstwa. Znajomy pana Krzysztofa ujawnił tabloidowi, że rolnik zmagał się z ciężką depresją. Czy to właśnie te problemy miała na myśli pani Bogusia, opowiadając w TVP, że czasem przeżywali ciężkie chwile w związku?

Nie było tam różowo. Bogusia już wcześniej dawała sygnały, że bywa z nim trudno. Otoczyła go troską, miłością, kochała go całym sercem, ale na tę chorobę nie ma mocnych – ujawnił znajomy Krzysztofa Pachuckiego. (Jastrząb Post)

Wiadomo już, że Krzysztof Pachucki nie tylko Bogusię zostawił samą na świecie. Osierocił także dzieci z poprzedniego małżeństwa.

Miałem trudne dni, nie było chęci do zabawy, do wspólnych spacerów. Wspieramy się wspólnie, ale nie zawsze wszystko wychodzi. Ja bym tego nie zdzierżył, co Bogusia zdzierżyła do tej pory - mówił Krzysztof Pachucki po ślubie w programie "Rolnik szuka żony".

Krzysztof i Bogusia z "Rolnik szuka żony" [WIDEO]

Czytaj także