18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

byli taką piękną parą

Dramat Bogusi z "Rolnika". Jest w złym stanie po śmierci Krzysztofa

08.06.2022  08:31
Bogusia ciężko przeżywa śmierć Krzysztofa
Bogusia ciężko przeżywa śmierć Krzysztofa Fot: Rolnik szuka żony TVP/Facebook

Tragiczne zakończenie wielkiej miłości. Bohater programu TVP "Rolnik szuka żony" nie żyje. Sąsiedzi zdradzają, co się dzieje z jego ukochaną, świeżo poślubioną małżonką.

Bardzo smutna wiadomość obiegła kilka dni temu Polskę. Zmarł Krzysztof, jeden z bohaterów kultowego programu "Rolnik szuka żony" TVP. Mężczyzna był gwiazdą ósmej edycji i zaskarbił sobie sympatię widzów. Znalazł też w show miłość.

Ukochaną Bogusię poznał na planie programu. Szybko się zaręczyli i po zaledwie kilku miesiącach znajomości wzięli ślub. Ożenek i wesele były jak z bajki, jednak wspólne życie nie było już bajkowe.

Krzysztof nie żyje. Bogusia zrozpaczona

Od kilku miesięcy Krzysztof cierpiał bowiem na depresję. Jego stan z czasem się pogarszał, a ukochana żona starała się za wszelką cenę pomóc mężowi.

Bogusia już wcześniej dawała sygnały, że bywa z nim trudno. Otoczyła go troską, miłością, kochała go całym sercem, ale na tę chorobę nie ma mocnych

- mówi anonimowy informator serwisu Jastrząb Post.

Krzysztof drugiego czerwca odebrał sobie życie i pozostawił w rozpaczy bliskich, a przede wszystkim Bogusię. To właśnie ona miała znaleźć ciało męża. Jak radzi sobie kobieta? Jej sąsiedzi w rozmowie z "Super Expressem" przyznają, że jest z nią nie najlepiej. - Bogusia jest zrozpaczona śmiercią Krzysztofa. Wciąż przebywa w jego gospodarstwie, rzadko wychodzi z domu - donoszą.

Szczęśliwie kobieta nie została całkiem sama. Do domu swego ojca zjechał mieszkający w Poznaniu syn. To on dotrzymuje dziś towarzystwa swej przybranej mamie.