18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

To gwiazda salonów!

Z kim ciumkał się Chajzer nocą? JEJ tożsamość ujawniona!

07.06.2022  21:17
Kim jest kobieta, z którą przyłapali Filipa Chajzera? Pudelek ujawnia!
Kim jest kobieta, z którą przyłapali Filipa Chajzera? Pudelek ujawnia! Fot: ADAM JANKOWSKI/REPORTER/East News

Filip Chajzer w ogniu krytyki. Tabloidy doniosły, że zdradził partnerkę i matkę małego Aleksandra. Co naprawdę ich łączy? „Pudelek” ujawnił kim jest kobieta, z którą przyłapano Chajzera go w całuśnych okolicznościach.

Filip Chajzer ma kochankę? Paparazzi przyłapali go na bliskim kontakcie z tajemniczą pięknością i natychmiast pojawiły się plotki o romansie. Przypominamy, że prezenter z „Dzień Dobry TVN” jest przecież w związku z dziennikarką Małgorzatą Walczak i wychowują razem syna Aleksandra! Tymczasem portal „Pudelek” ujawnił kim jest domniemana kochanka Filipa Chajzera.

Romans i nowa partnerka Chajzera? Pudelek ujawnia nowe informacje

„Pudelek” zdradził, że dziewczyna, która podobno zawróciła Chajzerowi w głowie, to „Anna M. Jędrzejuk, była żona, a zarazem wspólniczka Rodrigo De La Garzy, znanego w świecie celebrytów projektanta ekskluzywnych garniturów

Oboje są ściśle związani z show biznesem. Do stałych klientów firmy należą m.in. Marcin Prokop, Radosław Majdan, Rafał Zawierucha, Piotr Stramowski, Bartłomiej Misiewicz, Krzysztof Ibisz czy Antek Królikowski, który szedł do ślubu z Joanną Opozdą ubrany od stóp do głów przez projektanta- ujawnia Pudelek.

Informator Pudelka podaje, że kobieta i jej partner rozstali się w ubiegłym roku. Rodrigo De La Garza miał nawet zaprosić Filipa Chajzera do swojego atelier na przymiarki, gdzie przedstawił mu Annę. Chajzer reklamował tę markę odzieżową w mediach społecznościowych.

Zdjęcia ze wspólnego biegania w pobliżu siedziby "Dzień dobry TVN" tylko potwierdziły ich domysły. Od jakiegoś czasu ten romans nie jest żadną tajemnicą dla współpracowników Filipa. Niektórzy nawet próbowali z nim delikatnie rozmawiać, bo znają jego partnerkę Gosię i wiedzą, jak wiele dla niego zrobiła. To ona była przy nim w najtrudniejszych momentach jego życia i zawsze stała za nim murem. Teraz zajmuje się głównie wychowaniem ich synka w domu w Konstancinie i rzadko bywa w Warszawie, dlatego Filip czuł, że może sobie pozwolić na więcej. Dla wielu jego przyjaciół ten romans jest po prostu niesmaczny – ujawnił informator Pudelka.

Sądzicie, że między Filipem Chajzerem, a panią Anną naprawdę zaiskrzyło, czy to jedynie domysły tabloidów?

Czytaj także