18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

MIŁOŚĆ KWITNIE WOKÓŁ NAS?

Romans się kroi? Wyciekły gorące plany Górniak i Brzozowskiego

08.06.2021  13:10
Edyta Górniak i Rafał Brzozowski mają romans? Snują wspólne plany
Edyta Górniak i Rafał Brzozowski mają romans? Snują wspólne plany Fot: Artur Zawadzki/REPORTER, TRICOLORS/East News

Kolejna celebrycka para na horyzoncie? Przeżywający katusze wywołane niezrozumieniem Rafał Brzozowski i Edyta Górniak odnaleźli się we wszechświecie. Krążą plotki, że to już nie tylko przyjaźń.

W polskim show biznesie szykuje się nowa, gorąca para? Dwoje gwiazdorów, lub raczej celebrytów, którzy w ostatnich tygodniach i miesiącach nie mogą cieszyć się zbyt wielkim powodzeniem, znalazło wspólny język. Uduchowiona, trochę nawiedzona, w dodatku po kontaktach z kosmitami Edyta Górniak, była ostatnimi czasy wybitnie niezrozumiana przez społeczeństwo. Rafał Brzozowski zderzył się z kolei z brutalną rzeczywistością i jeszcze zanim z kretesem przegrał Eurowizję, już dowiedział się (od polskich i zagranicznych słuchaczy) że jest marnym wokalistą.

Złe, traumatyczne wręcz doświadczenia, połączyły celebrytów i teraz krążą plotki, że Brzozowski i Górniak zaczynają czuć do siebie coś więcej, niż zrozumienie, litość i współczucie. Tu się rodzi ponoć płomienny romans!

Gorące plany Górniak i Brzozowskiego

Gdy Rafał Brzozowski przygotowywał się do Eurowizji, miała pomagać mu w tym Edyta Górniak. Później celebrytka wspierała wokalistę, a już po porażce w konkursie, oboje zostali przyłapani na randce. I choć gwiazdy zaprzeczają, by łączyło je gorące uczucie, "Party" donosi, że właśnie planują wspólne wakacje.

Rafał ma znów odwiedzić Edytę w Zakopanem. Będą pracować nad nowym utworem, ale są też umówieni na wyprawę w góry

- donosi "Party".

Wspólny pobyt w górach to nie koniec planów na wakacje. Rafał Brzozowski i Edyta Górniak zostali gwiazdami "Wakacyjnej Trasy Dwójki", a to oznacza, że tego lata spędzą ze sobą naprawdę dużo czasu. Ponadto razem pracować będą przy realizacji "The Voice of Poland", gdzie Górniak jest jurorką, a Brzozowski nowym prowadzącym. Czy dzięki temu odnajdą drogę ku sobie w tych strasznych i nieprzyjemnych czasach?

Czytaj także