18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Ciosy jak w MMA

Mordobicie w telewizji na żywo. Ekspertów poniosło

Wojciech Kozicki
20.11.2019  21:50
Pobili się w telewizji na żywo - szokujący program w Rosji
Pobili się w telewizji na żywo - szokujący program w Rosji Fot: Twitter/Vladimir Soloviev

Rosja i program telewizyjny, który wymknął się spod kontroli. Eksperci rzucili się na siebie jak zawodnicy MMA. Jeden cisnął nawet przeciwnikiem o ścianę.

Talk-show „Kto jest przeciw?” („Kto protiw” ) w telewizji Rosja 1 miał być kulturalną dyskusją ekspertów. Temat stosunków amerykańsko-ukraińskich wywołał jednak ogromne emocje, a prawnik Wasyl Wakarow popierający Ukrainę i Greg Weiner stojący po stronie USA rzucili się sobie do gardeł.

Ukraiński prawnik Wasyl Wakarow twierdził, że USA najbardziej szkodzi Ukrainie. Nie mógł też zdzierżyć krytykowania byłego prezydenta Ukrainy Petra Poroszenki.

Ukrainiec najpierw oblał przeciwnika wodą ze szklanki, a później zaczęło się mordobicie i rzucił rywalem o ścianę. Musiała interweniować ochrona i po krótkiej szarpaninie wyprowadzili zacietrzewionego eksperta ze studia telewizyjnego. Twierdzi, że został sprowokowany przez przeciwnika i nie da sobie rozkazywać.

Zobacz także

Rosja i bójka w telewizji:

logo Tu się dzieje