18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

cóż za nagranie

Gwiazdka zrzuciła ubrania i pokazała ananasy. Ależ tam gorąco! [WIDEO]

26.11.2019  11:23
Gwiazdka zrzuciła ubrania i pokazała ananasy. Ależ tam gorąco! [WIDEO]
Gwiazdka zrzuciła ubrania i pokazała ananasy. Ależ tam gorąco! [WIDEO] Fot: Instagram/yulia_ushakova

Rosyjska reporterka Julia Uszakowa, bardzo lubi swoje ciało i chwalenie się wdziękami. Teraz jednak przeszła sama siebie. W pełnym uśmiechu i prawie pełnym negliżu, tańczy na jachcie prezentując dojrzałe ananasy. Co wy na to?

Julia Uszakowa - reporterka klubu Spartak Moskwa - zwykle przed kamerami, w pracy, pokazuje swój talent. Zdarza jej się jednak pokazywać coś jeszcze, a to coś, to niezwykle zgrabne ciało. Odkąd klub pokazał jej półnagie zdjęcie z gabinetu zabiegowego, Julia coraz chętniej publicznie pokazuje ciało, głównie na Instagramie. A ten nietypowy aspekt jej kariery, obserwuje w serwisie ponad pół miliona ludzi.

Julia i ananasy

Teraz Julia postanowiła zaszokować jeszcze bardziej. Na jachcie, w samych jaskrawo zielonych majteczkach, tańczy eksponując ananasy. Pod ananasami skrywa nagie piersi. Wokół, choć gwiazdka jest z Rosji - okazuje się być bardzo gorąco. Reporterka wypoczywała bowiem z koleżankami w Tajlandii.

Podoba wam się?

Przeczytaj więcej
Komentarze