18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

"Ukraina nie może wygrać"

Rosyjscy hakerzy ZAATAKUJĄ EUROWIZJĘ?! "Ukraina nie może wygrać"

13.05.2022  15:11
Rosjanie zhakują Eurowizję 2022?!
Rosjanie zhakują Eurowizję 2022?! Fot: AP/Associated Press/East News

Ukraina typowana jest na potencjalnego zwycięzcę 66. konkursu piosenki Eurowizji. Czy rosyjscy hakerzy zrobią wszystko, by do tego nie dopuścić? Wiele wskazuje na to, że jutrzejszy wieczór nie będzie spokojny.

Rosja obecnie nienawidzi Ukrainy na każdym polu. Toczy z nią brutalną wojnę i nawet na chwilę nie da obywatelom tego kraju odpocząć od dramatu. Konkurs piosenki Eurowizji, którego Ukraina jest w tym roku faworytem, również chcą jej pokrzyżować.

Rosjanie z Eurowizji zostali zdyskwalifikowani właśnie za to, że ich kraj rozpoczął straszliwą wojnę. Mimo tego dalej chcą zrobić przykrość reszcie świata w myśl zasady - "skoro ja się nie mogę bawić, to Wy też nie!".

Rosjanie zhakują Eurowizję 2022?!

Hakerzy z grupy popierającej Władimira Putina i wojnę na Ukrainie zagrozili atakami na serwery konkursu Eurowizji 2022! Rosyjscy hakerzy Killnet chcą uniemożliwić reprezentantom Ukrainy zwycięstwo w finale Eurowizji 2022, który odbędzie się już w tę sobotę, 14 maja. To woła o pomstę do nieba.

O sprawie informuje między innymi brytyjski "Daily Mail", jednocześnie cytując organizatorów 66. Konkursu Piosenki Eurowizji, którzy zapewniają, że co roku serwery konkursu są dobrze chronione i tym razem będzie dokładnie tak samo.

Miejmy nadzieję, że uda się tego uniknąć. Na tym samym finale występuje w końcu nasz Krystian Ochman, który po raz pierwszy od wielu lat przynosi Polakom upragnioną dumę z utalentowanego reprezentanta.

Wszystko wyjaśni się już w najbliższą sobotę.

Czytaj także