18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Szokujące WIDEO

Rosyjski gwiazdor: Ukraina to dopiero początek

15.03.2022  20:24
Rosyjski celebryta Sołowiew popiera Putina. Rosyjska telewizja  przekracza kolejne granice propagandy i absurdu
Rosyjski celebryta Sołowiew popiera Putina. Rosyjska telewizja przekracza kolejne granice propagandy i absurdu Fot: Wojtek Laski/East News

Rosyjskie media przekraczają każdego dnia granice przyzwoitości, absurdu i zdrowego rozsądku, a proputinowska propaganda staje się do bólu karykaturalna. Gwiazdor rosyjskiej telewizji Władimir Sołowiew nie dość, że popiera zbrodnie Putina, to jeszcze zapowiada, że Rosja nie zatrzyma się na podbiciu Ukrainy. Jego nagranie na YouTube, w którym grozi Europie, stało się hitem internetu. Tak wygląda człowiek dosłownie "opętany Putinem"?

Rosyjska telewizja czasami wydaje się transmisją live ze szpitala psychiatrycznego. Niedawno pokazano w niej egzekucje w Ukrainie, a putinowscy politycy apelowali o publiczne wieszanie Ukraińców. Teraz rosyjski gwiazdor telewizji Władimir Sołowiew, wielki fan Władimira Putina i prowadzący w rosyjskiej telewizji wieczorny program „Wieczór z Władimirem Sołowiewem", grozi innym krajom rosyjską napaścią. Ostrzegamy, takiego oszołoma dawno nie widzieliście…

Ukraina to pierwszy krok Rosji. Rosyjski celebryta grozi NATO

Sołowiew zaprezentował się widzom z komputerem ozdobionym literą „Z”. Szybko w internecie został określony jako "Nazistowski propagandysta marzący o okupowaniu w przyszłości całej Europy Środkowo-Wschodniej". Zaapelował, by wszyscy nakładający sankcje na Rosję, „pocałowali się w d***”. Nie ma się co dziwić, że reaguje w ten sposób, bo niedawno rozpłakał się na wizji, ponieważ przez zachodnie sankcje wobec Rosji stracił dostęp do swoich willi nad włoskim jeziorem Como, tuż obok domu amerykańskiego gwiazdora George’a Clooneya.

Nigdy wcześniej na ulicach miast Europy nie było tyle banderowskiej, rozkrzyczanej swołoczy. Niemcy pozwalają prowadzić pokazy ukraińskim uchodźcom, którzy wrzeszczą "chwała Ukrainie", "chwała bohaterom", "śmierć wrogom". "Hail Hitler" krzyczcie! Czy jego sługusi nie krzyczeli tego samego? – powiedział Sołowiew na YouTube. (Wirtualna Polska)

Zdaniem fanatyka Putina, kraje NATO powinny spełnić żądania prezydenta Federacji Rosyjskiej. Rosyjski gwiazdor ostrzegł, że Rosja chcąc zapewnić sobie bezpieczeństwo, nie poprzestanie na pokonaniu Ukrainy.

Putin wam powiedział: infrastruktura NATO na granicy z 1997 roku. Broń jądrowa wymierzona w te strony, co należy. Jeśli myślicie, że się zatrzymamy na Ukrainie, zastanówcie się trzysta razy! Uświadomcie sobie, że Ukraina to tylko krok na drodze do zapewnienia bezpieczeństwa  - odgraża się Sołowiew. (WP.pl)