18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Rosjanka bez ubranka

Modelka nago! Pokazała wielką trąbę!

Wojciech Kozicki
18.02.2021  20:12
Alesya Kafelnikova nago na słoniu. Modelka torturuje zwierzę piersiami
Alesya Kafelnikova nago na słoniu. Modelka torturuje zwierzę piersiami Fot: CEN/Instagram/EAST NEWS/EuroPics

Jeśli interesują was gwiazdy i modelki nago, Rosjanka Alesya Kafelnikova sprawi, że będziecie mieli dzisiaj dobry dzień. Internetowa celebrytka na Facebooku zaprezentowała się nago na słoniu. Trąby w górę!

Alesya Kafelnikova to znana rosyjska influencerka, która nie boi się kontrowersyjnej nagości. Tym razem wybrała się na wczasy na Bali i rozpętała się burza hejtu. Córka byłego mistrza świata w tenisa, Jewgienija Kafelnikowa (zdobywca m.in. złotego medalu igrzysk olimpijskich w Sydney) sprawiła, że miłośnicy zwierząt i organizacje działające na rzecz ochrony zwierząt aż się zagotowały.

Rosyjska modelka nago. Ale czy słoń jest zadowolony?

22-letnia Alesya Kafelnikova zaprezentowała się całkiem nago na Instagramie. Problem w tym, że zrobiła to leżąc na grzbiecie słonia sumatrzańskiego. Jest to gatunek objęty specjalną ochroną, bo grozi mu wyginięcie.

Kochać naturę to ludzka natura – napisała Rosjanka pod filmikiem na Instagramie.

Kafelnikova została oskarżona o zarabianie na cierpieniu zwierząt. Wiele osób uważa, że powinna zostać ukarana grzywną. Rzecznik organizacji charytatywnej Save the Asian Elephants w rozmowie z brytyjskim dziennikiem The Sun zaapelował o walkę z nadużyciami w branży turystycznej w celach rozrywkowych.

Gdy uderzyło w nią tsunami hejtu, filmik zniknął z jej Instagrama. W internecie jednak nic nie ginie, więc zdjęcia z nagą modelką prezentujemy poniżej.

Czytaj także