18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Ma 16 lat

Roxie Węgiel OSTRO ZASZALEJE W SYLWESTRA

19.12.2021  16:12
Roxie Węgiel zabaluje w Sylwestra do rana!
Roxie Węgiel zabaluje w Sylwestra do rana! Fot: Pawel Wodzynski/East News

Roxie Węgiel ma już 16 lat i wszystkim stara się pokazać, że wcale nie jest już dzieckiem. Gwiazda planuje ostro zaszaleć w Sylwestra na antenie TVP. Nie za wcześnie na takie odpinanie wrotek?

Roksana Węgiel odnosi wielkie sukcesy zawodowe jako gwiazda dziecięca, chociaż niedługo będzie musiała zmienić kategorię wiekową. Artystka ma już 16 lat i przestaje wyglądać jak mała dziewczynka. Jej nowy wizerunek przypomina raczej drapieżną, młodą kobietę.

Nic dziwnego, że teraz dziewczyna planuje zaszaleć w Sylwestra. Problem w tym, że dalej pozostaje tak naprawdę wyrośniętym dzieckiem i takie decyzje nie są do końca rozsądne.

Roxie Węgiel zabaluje w Sylwestra do rana!

Roxie Węgiel, odkąd odniosła niesamowity sukces na Eurowizji Junior, bardzo dużo koncertuje i ma niewiele czasu dla siebie. Tak samo będzie w Sylwestra. Nastolatkę czeka huczna impreza do samego rana.

Roksana Węgiel wystąpi na scenie Sylwestra Marzeń z Dwójką. W tak młodym wieku, zamiast bawić się z rówieśnikami na niewinnej domówce, będzie zabawiała widzów ze sceny. 

Poczułam, że już nie daję rady. Wokół słyszałam tylko nierealne do spełnienia oczekiwania, dostawałam kolejne zlecenia. Serio, mam poczucie, że niejedna dorosła osoba już by tego nie pociągnęła. Pracowałam bardzo dużo. Przecież nie jestem robotem

- wyznała jeszcze niedawno Roksana Węgiel na łamach tygodnika Party.

"Ludzie często traktują moją córkę jak dorosłą, zapominając, że ona jednak ma 16 lat" - dodała wtedy jej mama. Tym razem pamiętając o tym mamy poważne obawy, czy występ na Sylwestrze to aby na pewno dobry pomysł.