18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Roksana zakochana?

Węgiel ma chłopaka? Takiego wyznania nikt się nie spodziewał

Wojciech Kozicki
26.08.2021  10:00
Czy w życiu Roksany Węgiel jest czas na miłość? Nie za bardzo...
Czy w życiu Roksany Węgiel jest czas na miłość? Nie za bardzo... Fot: VIPHOTO/East News

Roksana Węgiel to już kobieta sukcesu. Popularne piosenki, koncerty, wywiady, teledyski, kariera w TVP… ale czy w życiu Roxie jest czas na miłość? Czy ma chłopaka? Pomponik zapytał ją o to podczas Earth Festival Uniejów, a odpowiedź jest zaskakująca!

Roksana Węgiel dorosła od czasu, gdy wygrała Eurowizję dla dzieci. 16-latka to już kobieta sukcesu, która będzie gwiazdą i autorytetem w TVP. Okazuje się, że kariera Roxie zaprząta jej głowę do tego stopnia, że w życiu nastolatki nie ma czasu i miejsca na miłość. Czy w ogóle Roksana chce być zakochana?

Kariera czy miłość? Roxie Węgiel zdecydowała

Roxie ujawniła Pomponikowi, że jej serce nie jest aktualnie zajęte. Nie dość, że nie ma czasu na umizgi i amory, to mówi wprost – teraz nie chciałaby mieć chłopaka.

Jestem otwarta na to co mi życie daje. Co ma być to będzie, nie szukam nic na siłę – powiedziała Roksana Węgiel Pomponikowi.

Jeśli jednak Węgiel rozpaliłaby czyjeś serce, pragnie, by był to ktoś spoza show biznesu. Marzy jej się, żeby to był w pewnym sensie jej „pomocnik, bo w miłości trzeba sobie wzajemnie pomagać”. Młoda gwiazda jednak na razie nie myśli o sercowych rozterkach i przygodach, „skupia się na tym co jest, żyje sobie normalnie”. Jest jednak otwarta na różne relacje i znajomości „ale tak na spokojnie, niech się dzieje wola nieba”.

Czy Roksana Węgiel ma chłopaka? Kariera czy miłość? [WIDEO]