18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Roksana dołoży do pieca

Będzie film o Węgiel. Ujawni jak jest jej ciężko

Wojciech Kozicki
30.04.2020  12:08
Roxie nakręci film o sobie. Węgiel dołoży do pieca!
Roxie nakręci film o sobie. Węgiel dołoży do pieca! Fot: Facebook/Pytanie na śniadanie

Roksana Węgiel rozpala Polaków odkąd wygrała Eurowizję Junior i „The Voice Kids”.  Od tamtej pory kariera nastolatki mknie jak Pendolino. W końcu nadszedł czas, by gwiazda doczekała się filmu o sobie! Szykuje się produkcja na miarę "Rocketman" i "Bohemian Rhapsody"?

Kariera Roksany Węgiel to same sukcesy. Koncerty za szalenie wysokie stawki, udział w reklamach, wydanie książki, fani na Instagramie. 15 –latka najwyraźniej zamierza w spektakularny sposób podsumować swoją dotychczasową karierę. Wyznała, że marzy jej się film o niejsamej, który ujawni kulisy show-biznesu.

Jak donosi „Pomponik”, Roxie chce aby nakręcono o niej film. Zainspirowała ją produkcja o Ewie Farnej. To podobno obecnie jedno z jej największych marzeń.

Ostatnio oglądałam film o Ewie Farnej i chciałabym, żeby powstało coś podobnego o mnie. To jest moje marzenie! - wyznała Węgiel „Pomponikowi”.

Film o Węgiel ma mieć bardzo ważne przesłanie do narodu. Chce, by Polacy zobaczyli jak bardzo wymagający jej jest zawód, a czego obecnie nie rozumieją. Produkcja ma zawierać oczywiście liczne ciekawostki o Roxie.

Chciałabym tam przekazać, że mój zawód to jest ciężka praca. Wiele osób nie zdaje sobie z tego sprawy. Dodatkowo zawarłabym tam ciekawostki dla fanów – mówi Węgiel rozpalona marzeniami. (Pomponik)

Przeczytaj więcej
Komentarze