18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Pysiula chwycił gdzie trzeba

Ciężarna Rozenek i rozbierana sesja!

Wojciech Kozicki
28.03.2020  16:41
Rozenek-Majdan na Instagramie - odważne zdjęcia w ciąży
Rozenek-Majdan na Instagramie - odważne zdjęcia w ciąży Fot: Instagram/m_rozenek

Małgorzata Rozenek-Majdan, chociaż jest w ciąży i zbliża się data porodu, znowu wywołała burzę na Instagramie. Ciężarna celebrytka zaskoczyła fanów i pokazała rozbieraną sesję. Chociaż nie jest nago to i tak fotka jest dość odważna. Zaprezentowała w pełni swój ciążowy brzuszek!

Małgorzata Rozenek-Majdan jest w siódmym miesiącu ciąży, a mimo to rozebrała się na Instagramie. Co prawda nie jest całkiem nago, ale w samej bieliźnie, to i tak serwery się zapłonęły, a fani zaczęli dodawać komentarze jak szaleni.

Perfekcyjna pani domu zapewnia swoich wielbicieli, że jest w stałym kontakcie z lekarzami. Od 15 marca przebywa poza Warszawą i od tamtej pory nie kontaktowała się z nikim oprócz swojej rodziny. Przy okazji apeluje do internautów, by myli i dezynfekowali ręce oraz nie objadali się niezdrowym jedzeniem.

Często mnie pytacie, czy nie martwię się w ten dziwny czas będąc w 7 mśc ciąży. Oczywiście, że czuje się nieswojo i nie tak sobie wyobrażałam końcówkę ciąży. Jesteśmy w ciągłym kontakcie z lekarzami i bardzo poważnie stosujemy się do ich zaleceń, a to bardzo pomaga nam w poczuciu, że robimy to co należy – napisała Rozenek-Majdan na Instagramie.