18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Chata tak wielka że Kaczyński by się zgubił

Gonia & Pysiula wynajęli dom. Koszt jak w Dubaju!

Wojciech Kozicki
01.07.2022  12:27
Rozenek-Majdan wynajęła dom. Ujawnili szokujący KOSZT
Rozenek-Majdan wynajęła dom. Ujawnili szokujący KOSZT Fot: TRICOLORS/East News

Małgorzata Rozenek-Majdan i Radosław Majdan lada moment wprowadzą się do nowego domu. Zanim to jednak nastąpi, Perfekcyjna Pani Domu wynajęła luksusową willę na przeczekanie. Pudelek ujawnił ile celebrytka z Instagrama płaci miesięcznie za wynajem. Niektórzy wyborcy PiS nie zarabiają tyle przez całe życie!

Małgorzata Rozenek-Majdan na Instagramie zapowiada, że wkrótce przeprowadzi się do nowej willi w Konstancinie. Zanim budowa zostanie ukończona, Gonia & Pysiula przenieśli się do wynajętej luksusowej willi, gdzie oddają się rozpakowywaniu kartonów. Ile kosztuje miesięczny koszt wynajmu takiej willi?

Ile Rozenek płaci za dom? Wynajem jak w Dubaju

Pudelek ujawnia, że za tymczasowe lokum Rozenek-Majdan zapłaci 30 tysięcy złotych miesięcznie. Wcześniej w tej 300-metrowej posiadłości mieszkał sam Modest Amaro.

Rozenek-Majdan pochwaliła się już pierwszą poranną kawą w luksusowej willi. Przez najbliższe 6 dni będzie rozpakowywała kartony. Wszystko jest oczywiście skrupulatnie relacjonowane na Instagramie.

Słuchajcie, prosicie o więcej relacji z pola bitwy. Zaraz postaram się wam wszystko pokazać. Przeprowadzka jest ogromnym wyzwaniem i już wiem, że mogłabym to zrobić mądrzej i sprawniej - ogłaszała Rozenek w czwartkowej relacji.