18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Obejrzycie?

Rozenek będzie pławić się w luksusie za pieniądze! Nowy "hit" TVN?

08.10.2019  15:14
Rozenek będzie pławić się w luksusie za pieniądze! Nowy "hit" TVN?
Rozenek będzie pławić się w luksusie za pieniądze! Nowy "hit" TVN? Fot: Piotr Molecki/East News

Małgorzata Rozenek wyrosła na pupilka stacji TVN. Od emisji programu "Azja Express" dostaje coraz to nowe propozycje. Teraz na wizji, za pieniądze, będzie pławić się w luksusie.

Małgorzata Rozenek zaczynała od programu "Perfekcyjna Pani Domu". Przyniósł on jej rozpoznawalność, ale dopiero, kiedy kobieta pokazała swój wybuchowy temperament w programie "Azja Express" - jej kariera eksplodowała.

Teraz nie tylko rozwija się na wielu płaszczyznach, ale dostaje coraz do nowe propozycje ze strony macierzystej stacji. Niektóre są bardziej niż kontrowersyjne. Dla przykładu - Małgonia będzie miała okazję pławić się w luksusie i... dostawać za to pieniądze!

Małgorzata Rozenek poprowadzi "Pławiąc się w luksusie"

To luksusopieniądzocepcja. By zrealizować ten kosmiczny projekt, Rozenek poleci do Szanghaju, gdzie spędzi kilka dni z wpływowym milionerem, który nie będzie jej szczędził gościnności.

Kolejny dokument będzie zatytułowany "Pławiąc się w luksusie". Gosia odwiedzi w Szanghaju króla rynku ślubnego w Chinach. Program będzie opowiadał o tym, jak od zera doszedł on do absolutnego szczytu, nie tylko finansowego, bo teraz stworzył prężnie działającą fundację pomagającą dzieciom

- relacjonuje informator portalu Pudelek.

Myślicie, że w ten sposób Małgorzata Rozenek chce zmienić swój wizerunek z królowej rozrywki na królową reportażu? Może teraz będzie drugą Martyną Wojciechowską...

Przeczytaj więcej
Komentarze