18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Królowa jest tylko jedna

Rozenek będzie załamana. Magda Gessler bije ją na głowę

04.10.2021  12:17
Magda Gessler królową TVN
Magda Gessler królową TVN Fot: VIPHOTO/East News

Małgorzata Rozenek się załamie. Tak bardzo walczy o sympatię widzów, a mimo to Magda Gessler bije ją na głowę. Widać, że królowa TVN może być tylko jedna i ta akurat ma na głowie burzę blond loków.

Małgorzata Rozenek nie będzie zadowolona. Celebrytka staje na rzęsach, by zdobyć sympatię widzów, a i tak na głowę bije ją Magda Gessler. Prowadząca Kuchenne Rewolucje restauratorka nie ma sobie równych, jeśli chodzi o wartość rynkową dla TVN. 

Magda Gessler bije Małgorzatę Rozenek na głowę!

Jej flagowy program wciąż przyciąga reklamodawców i są oni gotowi zapłacić nawet 80 tys. zł za spot. Tymczasem Małgorzata Rozenek przestała być już dla nich taka atrakcyjna. Zdecydowanie może pozazdrościć starszej koleżance po fachu. Tymczasem Magda Gessler zaznacza, że pieniądze nie mają dla niej większego znaczenia.

To, co robię dla telewizji, nie ma nic wspólnego z tym, ile zarabiam. To odległość kosmiczna. W TVN nie ma się procentu z reklam ani od niczego. Mam skromną stałą działkę, bardzo skromną w stosunku do tego, co się na świecie płaci za telewizję i to tak udany program

 – mówiła w jednym z wywiadów.

Tymczasem kariera Małgorzaty Rozenek na antenie TVN wyraźnie hamuje, zamiast nabierać tempa. Nie pojawia się już na głównej antenie, a prowadzony przez nią Projekt Lady został właśnie przeniesiony do TVN7.

Myślicie, że między dwiema paniami panuje atmosfera rywalizacji a może życzliwie i koleżeńsko się wspierają?

Czytaj także
Przeczytaj więcej