18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Instagram od urodzenia

Rozenek podjęła kroki. Henio nie ma miesiąca, a już na siebie zarabia

30.06.2020  13:04
Rozenek podjęła kroki. Henio nie ma miesiąca, a już na siebie zarabia
Rozenek podjęła kroki. Henio nie ma miesiąca, a już na siebie zarabia Fot: Instagram/m_rozenek

Małgorzata Rozenek niedawno została mamą po raz trzeci, ale nie postawiła na to, by czas połogu był czasem odpoczynku. Przeciwnie, kobieta i jej nowo narodzony synek już na siebie zarabiają. 

Małgorzata Rozenek długo walczyła o swoją trzecią ciążę. W końcu metoda in vitro się sprawdziła i gwiazda została mamą malutkiego Henryka Majdana. Mimo trudu walki i ciąży - celebrytka nie zwalnia.

Małgorzata Rozenek zaangażowała synka do pracy

Już nawet sam Henio Majdan, który nie skończył jeszcze miesiąca, zaczyna zarabiać swoje pierwsze pieniądze dzięki działalności mamy na Instagramie. Maluszek miał okazję sprawdzić się w promowaniu pieluszek.

Każda mama chce dla swojego dziecka jak najlepiej. Ja również, dlatego bardzo zwracam uwagę na produkty, które wybieram dla mojego Henia i nie ukrywam, że gama rzeczy dla noworodków zmieniła się od ostatniego czasu, kiedy miałam małe dziecko. Mimo że to nie było aż tak dawno temu, dużo się zmieniło. Nawet napisałabym, że bardzo dużo... Niby od przybytku głowa nie boli, ale można oszaleć od dostępności wielu produktów (byłam bliska). Uważnie sprawdzałam na blogach i w komentarzach, które pieluchy wybrać dla Henia

- czytamy pod najnowszym postem na oficjalnym profilu Małgorzaty Rozenek.

Podoba Wam się taki pomysł na wykorzystanie dziecięcego potencjału?