18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Ważny apel do Polek!

Rozenek pokazuje piersi. To nie cyc-szpan, cel jest szczytny!

Wojciech Kozicki
02.11.2022  16:05
Rozenek-Majdan pokazuje piersi. To nie cyc-szpan, cel jest szczytny!
Rozenek-Majdan pokazuje piersi. To nie cyc-szpan, cel jest szczytny! Fot: Wojciech Olkusnik/East News

Małgorzata Rozenek-Majdan prawie nago! Perfekcyjna Pani Domu poszła w ślady Doroty Gardias i wyeksponowała swoje piersi w słusznej sprawie, by walczyć z rakiem piersi. Na odważnym zdjęciu pojawił się też Radosław Majdan w roli „Trzymacza biustu”.

Małgorzata Rozenek-Majdan na Instagramie zaprezentowała swoje dość mocno obnażone piersi. Nie zrobiła jednak tego dla tzw. „cyc szpanu”. Przypomniała Polkom, że statystyki są potworne – każdego dnia w Polsce na raka piersi umiera 15 Polek, a jest to 23% wszystkich zachorowań. Każdego roku w naszym kraju aż 19 tys. kobiet  słyszy straszną diagnozę, co oznacza nawet 50 zachorowań dziennie.

Piersi Rozenek w słusznej sprawie

Małgorzata Rozenek-Majdan apeluje do Polek, by nie zapominały o profilaktyce. Wcześniej podobny post opublikowała pogodynka Dorota Gardias i również zaprezentowała swoje rozbierane i bardzo odważne zdjęcie.

Samobadanie jest niezwykle ważne, bo aż 80% zmian w piersiach kobiety wykrywają samodzielnie (lub z pomocą partnera) na wczesnym etapie choroby. Dlatego drogie dziewczyny - badajcie się samodzielnie i u lekarza. Panowie - przypominajcie swoim kobietom o badaniach i stójcie na straży ich zdrowia – napisała Małgorzata Rozenek-Majdan na Instagramie.

Komentarza pod zdjęciem Rozenek zamieściła Ewa Chodakowska, popierając jej apel do Polek. My również się do niego przyłączamy!

Czytaj także