18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Sezon rozpoczęty

Rozgogolona Dominika Gwit wygina się na plaży

10.06.2022  15:42
Dominika Gwit na plaży
Dominika Gwit na plaży Fot: VIPHOTO/East News

Dominika Gwit nie wstydzi się swojego ciała. Przeciwnie! Uwielbia zarażać ludzi ciałopozytywnością i regularnie pozuje do zdjęć w bardzo odważnych strojach. Teraz z uśmiechem rozpoczęła sezon wakacyjny na plaży.

Dominika Gwit znana jest z tego, że drastycznie schudła, a potem szybko przytyła dwa razy tyle. Od tej pory jej zdrowie i figura są ciągłym tematem internetowych przepychanek.

Gwit utrzymuje, że jest szczęśliwa i w pełni siebie akceptuje. Wiele osób ma do niej pretensje, że to samo mówiła, gdy była jakieś 70 kg szczuplejsza. Pod jej zdjęciami i filmami na Instagramie regularnie pojawia się wezbrana fala hejtu. Aktorka zdaje się tym jednak nie przejmować.

Dominika Gwit cieszy się latem na plaży

Przeciwnie, ciągle promuje ciałopozytywność i cieszenie się życiem niezależnie od swojego kształtu. Teraz w rozgogolonym wydaniu śle swoim fanom i antyfanom całuski z gorącej plaży. Niczym się nie przejmuje i to jest piękne.

Na profilu Dominiki pojawiło się nowe zdjęcie, na którym widzimy, jak aktorka beztrosko dokazuje na plaży. Kobieta zaprezentowała się w sukience na ramiączkach, w której łapała promienie słoneczne przed powrotem do obowiązków.

Dzień dobry kochani! Życzę Wam pomyślnych wiatrów na cały dzień! Buziaki! Wasza Domi

- napisała krótko artystka.

Podziwiacie jej luz?