18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Skusiła Was?

Rozmarzona aktorka reklamuje prezerwatywy. Jest seksi?

13.02.2020  07:41
Rozmarzona aktorka reklamuje prezerwatywy. Jest seksi?
Rozmarzona aktorka reklamuje prezerwatywy. Jest seksi? Fot: Beata Zawrzel/REPORTER

Rozmarzona Sonia Bohosiewicz zabrała się za reklamowanie prezerwatyw. Aktorka robi to w sposób prawie artystyczny. Czy Waszym zdaniem jest seksi? 

Sonia Bohosiewicz ostatnio nie jest zbyt często widywana w branży. Jej kariera nieco przycichła, ale w takich momentach zawsze znajdzie się coś, czym możemy rozgrzać publikę.

Aktorka postanowiła zabrać się za reklamowanie prezerwatyw. Co jak co, ale taki ruch zdecydowanie zwróci na nią uwagę mediów. Artystka postanowiła zrealizować swoje influencerskie zadanie dość delikatnie.

Sonia Bohosiewicz reklamuje prezerwatywy

Na zdjęciu zamieszczonym na Instagramie, ulokowała pudełko prezerwatyw na drugim planie. 

Ważniejsze od prezentów są doznania, chwile, które głęboko zapadną nam w pamięć. Prezenty grają rolę drugoplanową. To właśnie małe gesty mogą dodać intensywności do chwil, które chcemy wykorzystać. Walentynki są właśnie taką okazją, podczas której możemy dodać intensywności do naszego związku. (...) Pościel oraz świeca, która może być znakiem dla partnera na przyjemnie spędzony wieczór. Zainspirujcie się miłością intense i pielęgnujcie tę miłość każdego dnia, małymi gestami, które sprawią, że ogień między wami nie wygaśnie

- napisała poetycko na Instagramie.

"Doznania", "intensywność chwil", "miłość intense" to są hasła, które od razu kojarzą się z pewnym popularnym producentem prezerwatyw. Nie ma co, Sonia ugrała z pewnością całkiem intratny kontrakt. Mało komu udaje się w końcu zostać "twarzą" prezerwatyw.

To już przebija "twarz" rajstop. Przekonuje Was taki pomysł na Walentynki?