18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Ciało bogini?

Roznegliżowana Małgorzata Rozenek pozuje w bikini

10.05.2022  14:27
Małgorzata Rozenek pozuje w bikini
Małgorzata Rozenek pozuje w bikini Fot: Piotr Molecki/East News

Małgorzata Rozenek wciąż udowadnia swoim fanom, że ma gorące ciało i nie zawaha się go użyć. Celebrytka znów wygina się w social mediach. Tym razem bikini odejmuje jej skromności.

Małgorzata Rozenek nie zamierza się chować w domu, kiedy pogoda taka piękna, więc przywdziała bikini za cenę, która zawróci w głowie niejednemu Polakowi, i pokazała w mediach społecznościowych, na co ją stać (dosłownie i w przenośni). Z tak wypracowaną sylwetką może być z siebie dumna - niejedna młoda matka już jej zazdrości.

Małgorzata Rozenek pozuje w bikini

Małgorzata Rozenek jest szczęśliwą żoną Radosława Majdana i matką małego Henryka oraz dwójki starszych chłopców. Kobieta urodziła swoje trzecie dziecko po długiej walce z własnym organizmem. Malutki Henryk jest bowiem owocem procedury in vitro. Od tego momentu rozpoczęła heroiczną walkę o powrót do dawnej sylwetki. Gwiazda TVN zaparła się w sobie i jest teraz... chudziutka jak przecinek.

Teraz zachwycająca Małgorzata Rozenek planuje pokazywać swoje ciało w majowym słońcu. Bikini nadaje się do tego celu idealnie, fani mogą obserwować wszystkie jej wdzięki w pełnej krasie.

Małgorzata może wyginać się w bikini bo ma całkiem ładny powód do świętowania. 10 maja jej obecny mąż Radosław Majdan obchodzi 50-te urodziny. Taki jubileusz to jest coś! Zachwyt odbiera komuś mowę?

Fani jak zawsze zachwycają się urodą i figurą Małgorzaty Rozenek. Czy w obecnej chwili podzielacie ich entuzjazm?