18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

ma w tym interes?

Rozwód Cichopek i Hakiela. Kurzajewski pomaga "przyjaciółce"

23.08.2022  18:03
Katarzyna Cichopek przygotowuje się do rozwodu. Pomaga jej Kurzajewski
Katarzyna Cichopek przygotowuje się do rozwodu. Pomaga jej Kurzajewski Fot: Tadeusz Wypych/REPORTER

Maciej Kurzajewski jest tuż obok i z oddaniem pomaga Katarzynie Cichopek w przygotowaniach do rozwodu. Sprawa w sądzie zacznie się już pod koniec sierpnia.

Katarzyna Cichopek i Marcin Hakiel rozwodzą się, nie ma już odwrotu. Sąd wyznaczył termin pierwszej rozprawy na końcówkę sierpnia, jednak para gwiazdorów prawdopodobnie wcale się nie spotka. Żadne z nich w sądzie stawiać się nie musi - rozprawa ma być zdalna.

Jeden z najgłośniejszych rozwodów w polskim show biznesie zaczyna się już 25 sierpnia, niemal pół roku po tym, jak celebrycka para ogłosiła rozstanie. Ponoć aktorka i tancerz chcą jak najszybciej i jak najciszej załatwić wszelkie formalności. Czy się uda? Niekoniecznie, a to ze względu na stale krążące wokół clebrytów plotki.

Rozwód Cichopek i Hakiela 

Marcin Hakiel i Katarzyna Cichopek przez lata uchodzili za parę idealną. Przyszła jednak zima 2022 roku i zima ich związku. Rozstali się, a zdruzgotany mężczyzna ogłosił, że został porzucony dla innego. Szybko pojawiły się pogłoski, że tym innym jest kolega z pracy Katarzyny Cichopek, prezenter TVP Maciej Kurzajewski.

Cichopek i Kurzajewski są ze sobą ponoć bardzo blisko, nie tylko jako koleżanka i kolega z pracy. Utrzymują oczywiście, że łączy ich wyłącznie przyjaźń, ale czy na pewno? Informatorka "Na żywo", związana z Katarzyną Cichopek twierdzi, że celebrytka ma słabość do Kurzajewskiego. - Nie jest tajemnicą, że Kasia jest zauroczona Maciejem Kurzajewskim - zdradza tajemniczo.

Kurzajewski pomaga Cichopek przy rozwodzie?!

Teraz, gdy Katarzyna Cichopek przygotowuje się do rozwodu, wspierać ma ją nie kto inny, jak Maciej Kurzajewski właśnie. Co więcej, celebrytka dostała od niego numer do prawnika, który pracował przy jego rozwodzie. Ufają sobie bezgranicznie!

Po co zaś Katarzynie Cichopek prawnik, w dodatku rozwodowy specjalista? Ona i jej (prawie były) mąż ustalili już ponoć podział majątku i zasady opieki nad dziećmi. "Na żywo" donosi jednak, że nie wszystkie kwestie finansowe zostały rozpisane w ich umowie, do ich rozstrzygnięcia w sądzie potrzeba specjalisty.

Czytaj także