18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

to dopiero odmiana!

Rudi Schuberth całkiem zmienił profesję. Aż dziw, czym się zajmuje

03.04.2022  15:26
Rudi Schuberth całkowicie zmienił profesję
Rudi Schuberth całkowicie zmienił profesję Fot: Bartosz KRUPA/East News

Zamiast sceny, trel ptaków i granie świerszczy - Rudi Schuberth odmienił swe życie o 180 stopni. Aż ciężko uwierzyć, czym dziś zajmuje się gwiazdor.

Pamiętacie "śpiewające fortepiany"? A może na myśl o Rudim Schubercie zaczynacie nucić pod nosami "Monika ach Monika, dziewczyno ratownika..."? My tak mamy, a muzyczny teleturniej z białym i czarnym fortepianem uwielbialiśmy oglądać. Czasy te już jednak dawno za nami, a prowadzący program Rudi Schuberth ani się w telewizji nie pokazuje, ani na scenie nie mamy szans go raczej uświadczyć. Co się z nim stało?

Gwiazdor doszedł w swoim życiu do momentu, gdy zapragnął spokoju i postanowił zerwać z showbznesem. Całkowicie wycofał się z życia publicznego i... przeprowadził na wieś.

Nowy biznes Rudiego Schubertha

W rozmowie z "Życiem na gorąco" Rudi Schuberth wyjawił, że życie spędza na Kaszubach, jednak wcale nie wiedzie tam spokojniego życia 68-latka, nadal pracuje. Wraz z żoną znaleźli oazę nad jeziorem, w środku lasu. Otworzyli tam Folwark Otnoga - agroturystykę, która całkowicie wypełnia ich życie zawodowe i niesie ukojenie.

\Marzyłem o miejscu, gdzie mógłbym się wyciszyć, nigdzie nie spieszyć się, żyć w symbiozie z przyrodą. Wielkomiejska bieganina nigdy nie sprawiała mi przyjemności, stresowała i irytowała

- mówi były gwiazdor w rozmowie z "Życiem na gorąco".

Co jednak z dawnymi podbojami scenicznymi? Czasem Rudi Schuberth tęskni jeszcze za czasami śpiewów i pląsów i zdarza mu się grać małe koncerty z zaprzyjaźnionymi gwiazdorami. - Zdecydowanie odmawiam tylko wojaży zagranicznych, bo już się wystarczająco w swoim czasie najeździłem - podkreśla muzyk.

logo Tu się dzieje