18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Boże, wybacz ludziom...

Rutkowski zatańczył. Taniec aż się włos na głowie jeży

Wojciech Kozicki
30.08.2022  09:10
Rutkowski w "Tańcu z gwiazdami". Przesyłamy kondolencje Sylwii Madeńskiej
Rutkowski w "Tańcu z gwiazdami". Przesyłamy kondolencje Sylwii Madeńskiej Fot: Piotr Molecki/East News

Krzysztof Rutkowski kontra „Taniec z gwiazdami”. Jego pierwszy taniec i pierwszy odcinek w programie był taki jak jego fryzura. Jaką dostał ocenę? Czy Iwona Pavlović po tym tańcu będzie musiała leczyć się i zmagać z traumami? Ciężko powiedzieć, czy to był taniec z Sylwią Madeńską, czy ex-detektyw dokonywał próby zatrzymania...

Krzysztof Rutkowski w „Tańcu z gwiazdami” dał popis, dzięki któremu 13. edycja "Tańca z gwiazdami" w Polsacie przejdzie do historii. Dał z siebie wszystko… czyli niewiele! Czy to najgorszy taniec ze wszystkich edycji programu? Pewnie myślał, że jury go pokocha i włos mu z głowy nie spadnie, ale otrzymał bolesny cios. Aby dowiedzieć się, co wydarzyło się na parkiecie, trzeba chyba wynająć detektywa. Jedno jest pewne - muzyka zupełnie Rutkowskiemu w tańcu nie przeszkadza.

Rutkowski w „Tańcu  z gwiazdami”. Pierwszy odcinek i najgorszy taniec w historii?

Krzysztof Rutkowski i Sylwia Madeńska otrzymali 17 punktów. Andrzej Piasek Piaseczny starał się być miły i stwierdził, że „Sherlock Holmes by tego lepiej nie zatańczył”. Michał Malitowski dał Rutkowskiemu dwa punkty. Pavlović nie miała litości i dała najniższą notę. Ku zaskoczeniu widzów, ex-detektyw po tej tanecznej katastrofie nie odpadł z programu.

Była tu taka osoba jak Justyna Żyła. Mówiłam, że była najgorsza. Zmieniam zeznania - powiedziała Iwona Pavlović.

Oprócz Rutkowskiego w programie wystąpili również modelka Karolina Pisarek, model Jacek Jelonek, kolarka Maja Włoszczowska, piosenkarka Jamala, kierownik budowy programu "Nasz nowy dom" Wiesław Nowobilski, artystka kabaretowa Agnieszka Litwin, aktor Michał Mikołajczak, prezenterka Ilona Krawczyńska, aktorka Natalia Janoszek oraz aktor Łukasz Płoszajski.

Czy gdyby 2000 lat temu Jezus wiedział, że kiedyś dojdzie czegoś TAKIEGO, poświęciłby się dla ludzkości? Sądzimy, że raczej machnąłby na to ręką i poszedłby na wino.

Krzysztof Rutkowski w „Tańcu z gwiazdami” [WIDEO]

Czytaj także