18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Nie tylko ręce opadają...

Rutkowski o intymnych problemach. "Żadna żona nie jest zadowolona"

Wojciech Kozicki
06.09.2022  16:45
Rutkowski komentuje wywiad żony. Zdrady, imprezy i alkohol?
Rutkowski komentuje wywiad żony. Zdrady, imprezy i alkohol? Fot: ADAM JANKOWSKI/REPORTER/East News

Krzysztof Rutkowski (kiedyś detektyw, dzisiaj aspirujący tancerz) odpadł z „Tańca z gwiazdami”. Przy okazji porażki skomentował wywiad swojej żony o jego zdradach i słabości do alkoholu. Wydawało wam się, że jego życie jest proste jak fryzura? Takiego wyznania zapewne się po Rutkowskim nie spodziewaliście…

Krzysztof Rutkowski w programie „Taniec z gwiazdami” zatańczył drugi taniec, a raczej dokonał tangokalipsy i z hukiem odpadł z programu. Przy okazji odniósł się do wywiadu sprzed tygodnia, którego udzieliła jego żona Maja Rutkowski. Prawie zemdlała, gdy mówiła o zdradach męża, przebaczeniu i problemie z alkoholem. Co na to ex-detektyw?

Rutkowski komentuje wywiad żony. Za dużo pije?

Krzysztof Rutkowski w rozmowie z Pudelkiem przyznał, że obecnie nie ma problemów z piciem wysokoprocentowych trunków. Potwierdził, że dotarł do niego apel ukochanej, która kilka miesięcy temu miała mu zagrozić odejściem, jeśli nie rzuci picia. Przy okazji 62-letni twardziel skrytykował żonę za odważne wyznanie…

Gdzieś tam puszczają emocje i nerwy - mówił Krzysztof. Ktoś się wyrazi w takiej, a nie innej formie. Chce powiedzieć dobrze, wyjdzie nie do końca. Wyjaśniliśmy sobie wszystko. Ja przesłuchałem wywiad Mai, bo już nie słuchając, podejmowałem pewne decyzje i odszczekiwałem się, na zasadzie: "No co ty, jaki problem z alkoholem?". Skoro ja dwa razy wypiłem alkohol w ostatnim miesiącu nawet ze względu na to, że codziennie byłem na treningu. To nie było tak, że mogłem sobie pójść na imprezę z kolegami, na libację do 5 rano. Musiałem być na 11.00 na parkiecie. Sylwia nie widziała takiej sytuacji, żebym był albo skacowany albo po alkoholu – opowiedział Krzysztof Rutkowski. (Pudelek)

Dlaczego żona Krzysztofa Rutkowskiego zdecydowała się na tak osobiste wyznanie? Były detektyw wyjaśnił, że to wina wielkich emocji. Dodał, że „żadna żona nie jest zadowolona, kiedy mąż wychodzi z domu spotkać się z kumplami". Zapewnił jednak, że nie prowadzi hulaszczego trybu życia i nie rozbija się z kolegami po mieście.