18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Afera do kwadratu!

Rutkowski o rozwodzie Opozdy i Królikowskiego. Ujawnił, że...

Wojciech Kozicki
26.07.2022  13:13
Zanim Rutkowski wygra "Taniec z gwiazdami", komentuje rozwód Opozdy i Królikowskiego
Zanim Rutkowski wygra "Taniec z gwiazdami", komentuje rozwód Opozdy i Królikowskiego Fot: Jakub Walasek/REPORTER/East News

Krzysztof Rutkowski w „Tańcu z gwiazdami” zapewne pokaże choreografie proste jak jego fryzura. Zanim jednak zaprezentuje taniec do kwadratu, zajmie się jeszcze rozwodem Antka Królikowskiego i Joanny Opozdy. To rozstanie gwiazd i tak jest głośne i brudne jak tłuczenie schabowych w niedzielę, ale skoro były detektyw będzie maczał w tym palce, zrobi się jeszcze ostrzej.

Romans, zdrada, alimenty, oskarżenia… Antoni Królikowski i Joanna Opozda rozwodzą się z hukiem, zadając kolejne ciosy poniżej pasa. Jakby mało było niezdrowych emocji, to na temat rozstanie celebrytów wypowiedział się prawie-detektyw Krzysztof Rutkowski. Namiesza jeszcze bardziej?

Rutkowski o rozstaniu Królikowskiego i Opozdy

Krzysztof Rutkowski twierdzi, że ma informatora w bliskim otoczeniu Królikowskiego i Opozdy. Poszukiwacz pytona znad Wisły w wywiadzie dla Jastrząb Post ujawnił, że miał kontakt z „ojcem jednej z tych osób”, który do niego zadzwonił i sporo opowiedział mu o małżeństwie Antka i Joanny, gdy jeszcze mieli dobre stosunki.

Świństwo. Jest to absolutne świństwo. I muszę powiedzieć, że takie zachowania z jednej i z drugiej strony, to jest po prostu takie świństwo i dziadostwo. Jak ja widzę takie zachowania ludzi, którzy jedli za przeproszeniem z jednej miski, pod jednym dachem mieszkali i robią takie świństwa, to jedna i druga strona dla mnie jest siebie warta  - powiedział Krzysztof Rutkowski. (Jastrząb Post)

Rutkowski ostro potępił publiczne pranie brudów. Jako przykład idealnego rozwodu z klasą… podał swój!

Pranie brudów publicznie, pokazywanie, kto jest lepszy, kto jest gorszy, kto wydał więcej, kto wydał mniej, kto zaprosił jedną czy drugą osobą na imprezę, która zostaje odwołana, czy nie zostaje odwołana. Dla mnie to jest śmieszne. Mój rozwód trwał 15 minut. Wszystko było uzgodnione przez rozwodem. Oczywiście uzgodnione na moją niekorzyść, ale takie były okoliczności, że czułem, że wina jest z mojej strony, w związku z tym mojej byłej żonie zostawiłem wszystko. Zabrałem walizki, jeden samochód i wyjechałem z Wiednia do Polski. Tak się zakończył mój ostatni rozwód – wyznał Rutkowski w wywiadzie dla Jastrząb Post.

logo Tu się dzieje