18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

To jeszcze nie koniec!

Rutkowski wraca do tańca! "Kontynuować dzieło"

Wojciech Kozicki
06.09.2022  17:55
Rutkowski będzie tańczył dalej. Wynajmie detektywa, by znalazł jego taneczny talent?

Były detektyw Krzysztof Rutkowski odpadł z „Tańca z gwiazdami”… ale to nie koniec chodzenia po parkiecie. W wywiadzie dla Polsatu zapowiedział, że nie zamierza rezygnować z treningów tanecznych. Wkrótce znów zobaczymy go na parkiecie wraz Madeńską? Będzie brał lekcje tańca w Warszawie?

Krzysztof Rutkowski zatańczył drugi taniec i odpadł z „Tańca z gwiazdami”. Dokonana przez niego w drugim odcinku tangokalipsa to jednak nie koniec jego przygody z tańcem.Podczas ogłaszania wyników zapowiedział, że się nie poddaje i będzie dalej chodził do szkoły tańca. Szykuje się projekt z Sylwią Madeńską? Tancerka zapewni mu najlepsze kursy i lekcje tańca w Warszawie?

Rutkowski wraca do tańca, może nawet z gwiazdami

Rutkowski zaznaczył, że nie żegna się z tańcem, lecz mówi „do widzenia”. Podkreślił, że będzie tańczył dalej, bo nauczył się „lepiej gospodarować czasem dla samego siebie”. Podziękował Sylwii Madeńskiej za „cudowną przygodę” i zainicjowanie zmian w jego życiu.

Sylwia Madeńska przyznała, że chętnie tańczyłaby dalej w programie. Spojrzała sugestywnie na Rutkowskiego i zapowiedziała, że „jeszcze to nadrobimy na parkiecie warszawskim”.

W związku z tym, że znalazłem czas, by towarzyszyć Sylwii jako uczeń w tańcu i pomimo iż wypadliśmy z tej gry, zawsze możemy kontynuować to dzieło, które zostało zaszczepione przez producenta „Tańca z gwiazdami” – powiedział były detektyw Rutkowski.

logo Tu się dzieje